piątek, 4 września 2015

Jezus mówi do dzieci

Sarah Young zawitała już na strony bloga TUTAJ , wówczas książka przeznaczona była dla dorosłych. Dziś chcę pokazać książkę dla dzieci, napisaną przez w/w autorkę. Jak pisałam wcześniej, książki powstają z potrzeby serca a słowa Jezusa kierowane do nas, przekazywane są bezpośrednio, wprost do nas aby trafiały do naszych serc.


Książka przeznaczona dla dzieci, zawiera historie z Pisma Św.- opowieści biblijne, napisane są łatwym, przystępnym językiem który trafia do maluchów i słuchają tych opowieści z zapartym tchem.
Książeczka na końcu rozdziału zawiera informację " Jezus mówi do Ciebie", w tym przekazie, zawarte są słowa Jezusa kierowane do dzieci.
Dzieci dowiadują się czym są przykazania i dlaczego należy je wypełniać, że Bóg nas kocha i jest wiecznie żywy, że mamy poświęcać czas Bogu i modlić się także pracą. Wiele mądrości znajdziecie w tej książce, dzieci po przeczytaniu rozdziału przed snem , śpią spokojnie, radosne zasypiają.
Gdy na Mszy św. usłyszą znane sobie historie,w wersji dla dorosłych, będą wiedziały co to znaczy, wiedza ta im się utrwali.Książka jest ilustrowana, wydana w twardej oprawie, nadaje się na prezent.


Książkę można zakupić TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz