piątek, 4 września 2015

Twoje słowo jest lampą dla moich stóp

Charyzmatycy, ruchy charyzmatyczne i Duch św.,biedacy, uzależnieni, trędowaci ulicy i Ojcowie a wszystko razem łączy się w Przymierze Miłosierdzia.
Dokładnie tak jak wyżej napisałam, pewnego dnia o. Antonello Cadeddu i o. Henrique Porcu mieli poznanie, że muszą zacząć działać na ulicy i utworzyli Przymierze Miłosierdzia. Stworzone z myślą o tych najbiedniejszych, dla nich właśnie organizowane są przytułki, dzięki miłości Bożej wychodzą z nałogów a to wszystko dzieje się po drugiej stronie świata.

Ojców można spotkać na rekolekcjach w Polsce, dzięki swojemu charyzmatowi i łaskawości Bożej trafiają ich świadectwa do nas i nauka, którą pozyskamy oddziałuje na nas i naszych najbliższych.
Książka napisana jest w formie krótkich listów, wspomnień Ojców w połączeniu ze świadectwami działającego wśród ludzi Ducha św.. Dowiadujemy się z nich, o tym jak działa Bóg żywy, który jest między nami, jak poprzez ich ręce dzieje się dobro, jakimi łaskami Pan obdarowuje te najmniejsze, najbiedniejsze dzieci, które upadły po to żeby się podnieść i wpaść w Jego kochające ręce.
Nie musimy martwić się o jutro a jakże często to robimy zapominając, że jest ojciec który za nas wszystko zaplanował zanim nas stworzył. Gdybyśmy dali się jemu prowadzić i ślepo zawierzyli, zamykając oczy to On wszystko za nas zrobiłby i poukładał życie tak że pasowałoby wszystko. Tak też działa Bóg w życiu Ojców autorów książki, tak może i działa w życiu ich podopiecznych, tak może działać i zadziała jeśli pozwolisz aby był pierwszy w Twoim życiu.

Czytając książkę dowiesz się, jak co naprawdę jest ważne w życiu, czy jest ono tylko dla ciebie czy może warto się nim podzielić z innymi. Dowiesz się o dwóch wspaniałych ludziach duchownych, którzy sercem i modlitwą odpowiadają na potrzeby serca. Skąd mają na to siłę aby tworzyć takie dzieło? Odpowiedzi poszukaj w książce albo wsłuchaj sie w swoje serce.

Polecam książkę na jesienne długie wieczory, można ja zakupić TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz