środa, 10 września 2014

Jezus mówi do ciebie"Jezus mówi do ciebie" to książka która powstała z potrzeby serca. Sarah Young nie jest pisarką, która napisała wiele pozycji książkowych, napisała 2 książki i dotyczą one kontatu z Jezusem wiecznie żyjącym.

Nadchodzi w życiu człowieka czas, gdy pojawia się zaduma nad życiem, wszyscy dążymy do odszukania miłości czystej i bezwarunkowej. W takim momencie życia znalazła sie autorka książki, zatrzymała się i wiedziała że potrzebuje więcej kontaktu z Jezusem, zaczęła się co raz więcej modlić a swoje wrażenia z codziennej rozmowy z Jezusem zaczęła przelewać na papier, tak powstała książka.


Książka wydana przez Wydawnictwo Esprit , została do tej pory sprzedana w ilości 8 milionów egzemplarzy. Ksiązka jest pisana jak dziennik, każda strona to zapis z 1 dnia w roku, opatrzony przypisami z Pisma Świętego. Znajdujemy tam słowa jakie Jezus wypowiada do nas, przekazując ważne informacje abyśmy zatrzymali sie w życiu i właściwie postepowali aby znaleźć się na drodze do nieba.
Ważne jest aby wskazówki dotyczące naszego dalszego życia wdrożyć do działania, postępować zgodnie z wolą bożą i dziękować za wszystko to co jest nam dane.

Książkę warto przeczytać aby zastanowić się nad swoim życiem i życiem po śmierci, zatrzymać się i przemysleć swoje postępowanie aby było zgodne z zasadami wyznaczonymi przez Boga.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na stronę FB wydawnictwa aby być na bieżąco z nowościami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz