środa, 23 grudnia 2015

Przygody z literkami od A do Z


Nauki ciąg dalszy, nie jest to dziwne, gdy dziecko ma 5-6 lat. Tym razem sięgnęliśmy po książeczkę wyd. Jedność pt. " Przygody z literkami od A do Z".Książeczka wydana w oprawie miękkiej, na spirali co stanowi również o jej atrakcyjności dla dzieci. Co zawiera wnętrze spytacie?
Wewnątrz aż 192 strony rozwiązywania rebusów, rysowania szlaczków, kolorowania, porównywanie ilustracji, odnajdowanie par i inne wspomagające rozwój ćwiczenia.
Dzieci nie nudzą się, całość ćwiczeń przeprowadzona w formie zabawy przynoszącej naukę i o to właśnie chodzi w nauce żeby wiedzę wchłaniać w najłatwiejszy sposób a najlepszym sposobem nauki jest sposób który sprawia przyjemność, z pewnością ta książecza właśnie do takich należy.
Dzieci na kolejnych stronach książeczki przechodzą ze świata baśni do lasu, również na stronach przeżyją podróże czy przyjmą gości. Zmieniają się sytuacje i zadania, dlatego dzieci chętnie rozwiązują kolejne zadania.
Pozycja ta może wesprzeć naukę przedszkolno - szkolną i poza obowiązkowymi pozycjami może być wartościowym dodatkowym środkiem dydaktycznym.

Polecam ją jako juz sprawdzoną pozycję.

Zachęcam do zakupu książeczki TUTAJ  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz