środa, 23 grudnia 2015

Czytam z Rozumkiem


Każdy kto zaczyna uczyć dziecko we własnym zakresie boryka się z niechęcią malca do pewnych czynności. Są dzieci, które nie chcą kolorować, czytać czy pisać. Dla dzieci, które nie mają ochoty czytać Wydawnictwo Jedność wyszło naprzeciw wydając książeczkę " Czytam z Rozumkiem". 
W książeczce znajdziemy zadania niezwykle łatwe do rozwiązania i zachęcające dzieci do zaangażowania w ich wykonanie. Wzrasta stopień trudności i na następnych stronach książeczki spotykamy zadania, nad którymi dziecko musi się zastanowić ale chętnie je wykonuje.
Poniżej zamieszczam strony zapełnione wykonanymi już zadaniami, przez moje dziecko. 
Książeczka uczy i bawi a dziecko zachęcone do czytania ze zrozumieniem samo po nią sięga oraz po inne książeczki aby czytać ze zrozumieniem. Obowiązkowo dzieciom w czasie rozwiązywania zadań towarzyszą rodzice, to książka nie tylko dla dzieci, rodzice także muszą mieć  w nauce swój udział.
Przemyślane zadania motywują dziecko do zastanowienia się co jest właściwe do danego obrazka, wręcz są zmuszone aby właściwie odczytać napis, żeby zadanie właściwie rozwiązać

Osoby zainteresowane zakupem książeczki zapraszam TUTAJ>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz