czwartek, 1 października 2015

Wiele pytań, wiele odpowiedzi- ZWIERZĘTA

Jak często dzieci zadają Wam pytania? U mnie zdarza się to kilkanaście razy dziennie. Czy znamy odpowiedzi na wszystkie pytania, zapewne nie i dlatego warto czytać książki razem z dziećmi.
Książka wydana w twardej oprawie, przeznaczona dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz dla dorosłych czyt. rodziców, którzy chcą rozbudzić wyobraźnię dziecka i poznać odpowiedzi na pytania nawet najbardziej zaskakujące.Barwne ilustracje przyciągają wzrok nawet 5 latków, którzy z zainteresowaniem słuchają informacji np. o dinozaurach.
Książka podzielona jest na działy tematyczne, znajdziemy w niej opowieści o gadach, ptakach, ssakach, dowiemy się jak powstają skamieniałości oraz kto to jest paleontolog. Każdy dział zakończony jest quizem, w którym trzeba odpowiedzieć na pytania dotyczące wiadomości z działu. W ten sposób dziecko utrwala sobie informacje wcześniej zdobyte.Do książki dołączone są naklejki, które można wykorzystać do ułożenia własnego obrazka. Ilustracje są na każdej stronie, a książka posiada 68 stron.


Czy wiecie,że są ryby odświętnie ubrane? Jaki ptaszek nauczył się przebywać pod wodą? Do czego służy fotofor i jakie zwierze go posiada?
Odpowiedzi znajdziecie w książce, która sprawdzi się również jako prezent, teraz można ją zakupić w promocyjnej cenie  na stronie Wydawnictwa Jedność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz