środa, 23 września 2015

Jezus uzdrowiciel

Ks. Carlo Rocchetta napisał wiele książek z zakresu teologii. Ksiązka wydana została przez Wydawnictwo Esprit. Otrzymałam książkę " Jezus Uzdrowiciel" na której recenzję zapraszam.







Jezus chodził od wioski do wioski, przemierzał szlaki z dala od miast i uzdrawiał. ewangelizował, nawoływał do nawrócenia co było także podstawą do uzdrowienia. Tak było kiedyś, co opisuje również ks. w swojej książce, wielokrotnie możemy czytać opisy uzdrowień w Piśmie świętym czy w objawieniach Katarzyny Emmerich.
Zastanawiacie się , co wyróżnia tą książkę od poprzednich?
Przede wszystkim to, że Ksiądz spogląda i opisuje w/w wydarzenia z punktu widzenia teologa, powołując się na treści przekazywane przez świętych, poprzez studiowanie pism religijnych i w skrócie specjalnie dla czytelnika udowadnia, że uzdrawianie przez Jezusa nie jest przeszłością.

W czasach gdy Jezus chodził po świecie, stąpał po ziemi i był widoczny łatwiej było ludziom uwierzyć, że uzdrawia zwłaszcza gdy byli świadkami tych wydarzeń. Dziś, gdy Jezus jest nie widzialny a chodzi nadal pośród nas i nadal uzdrawia- wiara malutkich dzieci Boga niejednokrotnie jest zbyt słaba żeby uwierzyć, że uzdrowienia nadal mają miejsce.

Wystarczy odwiedzić msze o uzdrowienie i uwolnienie, żeby być świadkiem spektakularnych uzdrowień, wypędzania złych duchów, radości doznawanej poprzez łaski otrzymane od Ducha św.
Te uzdrowienia nie są niczym innym jak obecnością Jezusa i dotknięciem jego dłoni i miłości a dzięki temu nasze ciała odżywają, są uzdrowione z chorób psychicznych i cielesnych.
W książce znajdziesz czytelniku opisy świadectw osób, które zostały uzdrowione, warto je poczytać i uwierzyć. Zobaczyć jak zmieniło się życie osób uzdrowionych i ich rodzin po spotkaniu twarzą w twarz z Jezusem, jak za tchnieniem Ducha św. zostali uwolnieni, w spokoju i miłości żyją dalej. Zapoznajcie się z punktem widzenia osób uzdrowionych a dowiecie się co tak naprawdę jest w życiu ważne.
Więc poczytaj czytelniku, zostań uzdrowiony i nie grzesz już więcej tylko kochaj.

Osoby zainteresowane mogą zakupić książkę TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz