piątek, 4 września 2015

Filip i bociany - w tym roku wiosny nie będzi


Wiosna już była, ale jakże często lubimy do niej wracać wspomnieniami, zwłaszcza gdy się jest małym dzieckiem, wtedy świat i kolejne pory roku są nadzwyczajne, niosąc z sobą nowości i kolejne doświadczenia.Nasze dzieci jak i małe zajączki są ciekawe świata, każda pora roku ma swój urok. Ile radości daje nam patrzenie gdy dzieci odkrywają kolejne pąki, witają radośnie powracające ptaki czy obserwują lot motyla. obcowanie z przyrodą dla każdego jest przyjemne.

Bohaterami książeczki są zajączek Filip i Pusia łabędzica, obserwują budzącą się do życia wiosnę, mieszkańców lasu i czekają na przylot Wojtka. zachwyceni powracającymi bocianami, obserwują ich życie ucząc się przyjaźni, radości bycia razem i uczciwości. Mają szereg przygód i dają naszym dzieciom radość z nowych opowieści.

Książeczka przeznaczona jest dla dzieci od lat 6 , napisana jest jednak przystępnie, ponieważ autorka napisała już wiele książek dla dzieci- dlatego nawet 5 latek słucha z zainteresowaniem i z przyjemnością ogląda ilustracje p. Klary Wicenty.
Książeczkę wydało GWP można ją zakupić TUTAJ, wydana jest w twardej oprawie więc zbyt szybko się nie zniszczy.

Polecam zakup tej ksiązeczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz