poniedziałek, 15 czerwca 2015

Łagodny Duch

Ostatnio na tych stronach niepodzielnie króluje Carver Alan Ames, jego książki zbliżają nas do Boga, Duch święty jest obecny niemal namacalnie.


Spotkałeś Ducha Świętego tak jak autor książki? Zapewne tak tylko o tym nie wiesz, za każdym razem gdy przyjmujesz Komunie świętą, Duch Święty swoja miłością wypełnia  Twoje serce, jest z Tobą zawsze i wszędzie, wszystko wie, widzi i nadal Cię kocha.

Książka pełna Ducha Świętego, nie mylę się, przesłania dla nas objawione autorowi pełne są prawd, z których nie do końca zdajemy sobie sprawę. Przesłania te były aktualne dla ludzi 2000 lat temu jak i teraz. Nie różnimy się niczym od ludzi żyjących w czasach Jezusa. Ciągle gdzieś się spieszymy, mamy mało wiary a Duch Święty podpowiada nam co zrobić aby zbliżyć się do Boga, jak postępować aby nie łamać przykazań, które są cały czas aktualne.
Odpowiedzmy sobie na pytanie, czy jesteśmy pokorni, posłuszni, walczymy ze słabościami, kochamy bliźniego jak siebie samego?
Każdy odpowiada na te pytania sam a kiedyś odpowiemy na nie przed Bogiem, jeszcze zdążymy udzielić właściwych odpowiedzi, po przeczytaniu tej książki na pewno.

Sprawdźcie co ma nam do powiedzenia Duch Święty poprzez autora, przeczytajcie listy i wywiad z autorem książki i zmieńcie swoje życie abyście zawsze byli gotowi powiedzieć, wiem jak żyć i aby było to zgodne z wolą Boga.

Książkę znajdziecie oczywiście w Wydawnictwie Esprit, zapraszam do zakupu TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz