poniedziałek, 15 czerwca 2015

Różaniec Eucharystyczny

Mała a jakże ważna książeczka. Znów na stronach bloga pojawia się autor Carver Alan Ames. Ten wielki charyzmatyk, przekazuje nam informacje otrzymane od Matki Boskiej i Trójcy Świętej dotyczące modlitwy różańcowej.


Ile razy próbowałeś modlić się na różańcu z tajemnicami? Wiesz kiedy i jakie się odmawia? Różaniec Eucharystyczny ułatwia nam odmawianie. Przeznaczony jest dla wszystkich ludzi jak powiedział to Jezus:
- mają problem z odmawianiem modlitwy przy wystawionym Najświętszym Sakramencie
- nie odmawiają różańca, sądząc, że kierują swoje modlitwy do Maryi, podczas gdy w rzeczywistości modlą się raczej z Maryją do Jezusa.
- także dla tych, którzy poddają w wątpliwość fakt, iż chleb i wino podczas komunii świętej są rzeczywiście Ciałem i Krwią naszego pana,
- dla tych, którym modlitwa sprawia trudność, medytacja może się okazać pomocna ze względu na swą prostotę i przystępność.
'' W różańcu kryje się wiele łask,
w różańcu kryje się wiele darów,
w różańcu kryje się wiele dróg
pozwalających ujrzeć Bożą miłość. ''
Bóg Ojciec, 22 czerwca 1998 roku

W książeczce znajdziecie krótką historię życia autora i informacje dlaczego ważne jest odmawianie w/w modlitwy.
Autor otrzymał wizje, które ułatwiają medytację w modlitwie za pomocą tajemnic.
Każda tajemnica opatrzona jest cytatem z biblii, wizją oraz medytacją. wszystkie te wiadomości autor otrzymał od Najświętszej Maryi Panny, Boga Ojca i Jezusa.

Znajdziemy również obietnice Matki Bożej, przykłady uzdrowień za pomocą tej modlitwy. poznamy Różaniec do Trójcy Świętej oraz poznamy Maryję Królową Krzyża.

Osoby zainteresowane książkę mogą zakupić TUTAJ oczywiście w Wydawnictwie Esprit, kto chce może odwiedzić stronę autora TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz