wtorek, 6 stycznia 2015

Módl się, ufaj i nie martw się

Ile razy w życiu zatrzymujesz się i nie wiesz co dalej robić? Jak często szukasz odpowiedzi, chociaż po czasie okazuje się, że rozwiązanie i odpowiedź na pytanie jest najprostsza?
Nie ma już z nami Ojca Pio a można byłoby go spytać.
Na mojej stronie Ojciec Pio pojawiał się już wiele razy. Spytacie , dlaczego tak często tu gości. Nie wiem, bo jest wyjątkowym świętym, bo stał mi się bliski jak ojciec, mimo że nigdy go nie widziałam ani nie byłam w San Giovani Rotondo. 
Kto czytał książki o Ojcu Pio ten wie jakim był człowiekiem. Jednak książka którą chcę dziś zaprezentować jest wyjątkowa.
Książka ta to spis zeznań świadków, którzy mieli kontakt z Ojcem Pio. Diane Allen autorka, spotykała się z nimi w różnych częściach świata, przeprowadzała długie wywiady i wszystko opisywała.

Te wywiady są bardzo poruszające, dodające wiary i zmieniają spojrzenie na to jak daleko a jak blisko zarazem jest od nas Bóg, jak działa poprzez wybranych kapłanów na nasze dusze.
Wiele osób, które nie wierzyły albo dobrowolnie z wiary zrezygnowały po spotkaniu z Ojcem Pio nawracało się, wiele osób zauważało charyzmaty jakimi został Ojciec obdarzony.
Cudowny zapach " nieziemskich kwiatów" gdy Ojciec zbliżał się do ludzi lub pojawiał się w bilokacji, stygmaty czy ekstaza pod czas konsekracji to te najbardziej zauważalne.
Kto z nas nie chciałby zostać wysłuchany nawet nic nie mówiąc przy konfesjonale? Ojciec Pio potrafił czytać w myślach, znał uczucia i sprawy osób zanim wypowiedziały słowo. Czekało się do niego dniami na spowiedź, z nadanym numerkiem zanim się dotarło do konfesjonału.

Obdarzony wielkimi łaskami ale także i cierpieniem Ojciec Pio pomaga do dziś, nieobecny na ziemi, pomaga nam z nieba, wstawia się w modlitwach i opiekuje ziemskimi dziećmi.

Książka jest taka na jaką czekałam od długiego czasu, jestem każdego dnia z Ojcem Pio i razem z bohaterami książki przezywam spotkania z nim.

Osoby zainteresowane zakupem zapraszam na stronę Wydawnictwa Esprit -> TUTAJ
Korzystając z okazji i powiązania z Ojcem Pio, zapraszam chętne osoby do udziału w grupie RÓŻANIEC - TELEFON DO BOGA oraz do udziału w wydarzeniu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz