wtorek, 6 stycznia 2015

Dobre uczynki Cecylki Knedelek

Małą dziewczynkę o imieniu Cecylka poznaliście już na tej stronie. Dziś pragnę przedstawić Wam książeczkę, dzięki której dzieci dowiedzą się, że warto robić dobre uczynki.


Cecylka z gąską Walerią i grupą przyjaciół , zawsze przeżywa świetne przygody. Zdarza się, że na swojej drodze spotyka osoby które uznawane są w społeczeństwie za osobliwe, do których nie należy się zbliżać a jednak los odwraca się i pomoc tym osobom jest nieodzowna. Spotyka się z dziećmi które w szpitalu czują się samotne , wtedy Cecylka z całą grupą szyją misie przytulaki dla tych dzieci. 
Każdy rozdział książeczki ukazuje nam i dzieciom jak ważne jest właściwe postępowanie i bezinteresowna pomoc. Ile daje ona radości i jak bardzo jest cenna i satysfakcjonująca. 
Chociaż książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-8 lat to jednak i młodsze dzieci z zainteresowaniem słuchają kolejnych historyjek.

Jeśli chcecie zakupić książeczkę to zapraszam na stronę Wydawnictwa Jedność można także przed zakupem zajrzeć do książeczki -> TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz