wtorek, 4 listopada 2014

Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba

Ojciec Józef Witko, gościł już na stronach bloga. Bardzo przypomina mi Ojca Tardiffa w swoim przekazywaniu miłości, miłosierdzia Bożego oraz ważnych dla nas spraw.
W książce, którą opiszę poniżęj, znajdujemy naszych praojców, ich grzechy, życie i jaki mają wpływ na nasze życie.

Książka ta to kolejne dzieło o. Witko, jak bardzo przybliża nam każdą z nich wiedzę o doczesnym życiu i jakie ono ma wpływ na nasze późniejsze życie gdy przejdziemy przez bramę śmierci.

Książka ta ma na celu pokazać nam jak ważne są nasze relacje w rodzinie.
Poznajemy:
- rodowód Jezusa
- Pokolenie Abrahama, Izaaka, Jakuba, Józefa i Judy, króla Dawida i jego przodków i potomków
- poznajemy nasza drogę uzdrowienia międzypokoleniowego
- drogę uzdrowienia
- modlitwy o uzdrowienia
- świadectwa

Po raz kolejny zapoznałam się z życiem praojców, Ojciec w bardzo przystępny sposób nam je przekazuje uwidaczniając jak grzechy, pycha i postępowanie oraz wypowiadanie nie opacznie słów prowadzą do działań, które się nawarstwiają powodując kolejne kłamstwa. Można ten proces odwrócić, nawet jeśli przekleństwo trwa latami, rozpoczynają go nasi dziadkowie czy pradziadkowie ale my możemy go zatrzymać to od nas zależy czy będziemy powielać ich błędy czy może zawierzymy Bogu i zatrzymamy kłamstwa.
Jaka jest więc droga do naszego uzdrowienia a także naszych rodzin? Odpowiedź nie wątpliwie odnajdziecie w książce, każde słowo może skaleczyć ale i każde może powodować następujące poprzez pokolenia konsekwencje.

Zapewne osobom które pod wpływem książki, zauważą powielające się błędy w swoich rodzinach pomogą zamieszczone w książce modlitwy o uzdrowienie międzypokoleniowe, warto je przeczytać i je zastosować oczywiście. Dlaczego spytacie?
Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w zamieszczonych świadectwach osób, które biorą udział w rekolekcjach oraz mszach o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzonych przez Ojca Witko.

Polecam książkę jako wartościową pozycję w pogłębianiu wiary, osoby chętne do jej posiadania mogą ją zakupić TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz