środa, 3 września 2014

Ojciec Pio i dusze czyśćcowe


Mieliśmy juz okazję zapoznac sie na blogu z pozycjami ks. Marcello Stazione wydanymi przez wydawnictwo Esprit.Dzis chciałam przedstawić następną wspaniałą pozycję pt. " Ojciec Pio i dusze czyśćcowe".

Wspaniały Święty z Pietrelciny od lat wzbudza emocje i zainteresowanie, stygmaty i zdolności łączności z aniołami innych ludzi to tylko niektóre z darów otrzymanych od Boga ale wywierajace wpływ na innych ludzi. W życiu Ojca pojawiały się dusze czyśćcowe, które potrzebowały pomocy.
W książce możemy zapoznac się z życiem i biografia Ojca  a także w kolejnych rozdziałach zapoznać się z  nauką kościoła dotyczącą czyśćca, kontaktami z duszami czyśćcowymi innych świętych oraz zapoznac się z modlitwami Ojca Pio.
Autor ukazuje nam ważny problem, mianowicie do czyśca trafimy wszyscy a tak mało pamietamy o duszach czyścowych, które same sobie nie są w stanie pomóc, nie moga modlić się za siebie a jedynie za pomoca naszych modlitw i dzięki naszej pomocy moga przenieść na wyższy poziom.

Książkę warto przeczytać, poszerzyć nasze horyzonty, zastanowić się nad istnieniem w tym i następnym świecie, który wcale nie jest tak bardzo odległy.

Dziękuję bardzo wydawnictwu za możliwość przeczytania tak wspaniałej pozycji.


1 komentarz: