poniedziałek, 15 września 2014

Mój pierwszy pociąg - DUMELDumel to firma z która współpracuję od dłuższego czasu, chyba nie osoby w Polsce , która nie znałaby tak wspaniałych zabawek. Bardzo kolorowe, wielofunkcyjne i edukacyjne zarazem.


Wkrótce na rynku pojawi się kolejna zabawka pt. " Mój pierwszy Pociąg" przeznaczona dla dzieci powyżej 2 lat.
Poniżej podaję informacje dotyczące zabawki, przekazane przez producenta :
Fantastyczny dwujęzyczny pociąg dla malucha.
Zabawka wyposażona jest w wiele niesamowitych funkcji i wszystkie tryby zabawy dostępne są w języku polskim i angielskim.
Dwujęzyczna zabawka jest świetną propozycją do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat.
Kolorowy pociąg posiada 6 dwustronnych kart z wizerunkiem 12 zwierząt.
Kiedy dziecko naciśnie na przycisk ze znakiem zapytania, usłyszy polecenie żeby znalazło kartę z odpowiednim zwierzątkiem i umieściło ją  w miejscu na kartę.
Kiedy maluch umieści właściwą kartę, usłyszy wesołą melodię z dźwiękami jakie wydaje zwierzę z karty.
Kiedy karta umieszczona jest w podajniku na karty i naciśniemy na przycisk z książką i ołówkiem, usłyszymy informacje o danym zwierzątku z karty np. ‘’Sowy polują nocą”.
Dodatkowo pociąg wydaje realistyczne dźwięki jakie wydaje lokomotywa, a komin świeci czerwonym światełkiem.
Zabawka wspomaga naukę języka angielskiego, dostarcza informacji na temat wielu zwierząt oraz rozwija koncentrację.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat."

Uzupełnię powyższe informacje- chociaż zabawka jest przeznaczona dla maluchów to mój czterolatek, też wspaniale się nią bawi. Ulubioną opcją, często wybieraną przez niego jest quiz, słyszy pytania, wybiera właściwą kartę i to szybko a jest przez pociąg za to chwalony i mobilizowany do dalszej zabawy.
Często słucha i ćwiczy język angielski za pomocą zabawki, spędza przy niej dużo czasu a zabawka jest idealna do zabawy m.in w podróży.
Plastik jest twardy, kolorowy i odporny na urazy, koła pociągu kręcą się, więc mogą być wykorzystane jako zabawka - pociąg. Brak ostrych krawędzi, które zagrażałyby maluchowi. Nie ma regulacji głośności dźwięków ale dźwięki nie są głośne i dokuczliwe.
Karty do zabawy z wizerunkiem zwierząt są duże więc nie ma problemu maluch z uchwyceniem ich.

Wkrótce, bo za parę miesięcy kolejne okazje na obdarowanie naszych dzieci wartościowymi zabawkami, uważam , że ta zabawka z pewnością nadaje się na wspaniały prezent. Polecam ją jak i każdą zabawkę firmy Dumel.

Zapraszam na FILM z zabawy pociągiem.


Zapraszam na stronę FB firmy, bądźcie na bieżąco z nowościami.


2 komentarze: