środa, 22 stycznia 2014

Dream Team angielski na dobry początek życia :)

Język angielski podstawa w dzisiejszym życiu. Warto znać język i ja to wiem, wie także już moje małe dziecko, dzięki firmie Dream Team od której otrzymalismy wspaniały zestaw do nauki.

Przekazuje Wam informacje o wydawnictwie i samym pomysle stworzenia programu do nauki:

Dream Team  powstało we współpracy ze szkołą językową DZIECIOLANDIA specjalizującą się  nauczaniem języków obcych dzieci najmłodszych (2-6 lat). 

W wyniku braku na polskim rynku podręczników dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w sposób efektywny wykorzystałyby możliwości językowe maluszków, Dream Team, na bazie 8 letniego doświadczenia w pracy z małymi dziećmi  opracowało własne podręczniki, płyty, gry i pomoce do nauki języka obcego. "


Wiecej informacji na temat wydawnictwa oraz innych programów znajdziecie TUTAJ      


W zestawie do nauki zapakowanym w pięknym kolorowym kartoniku znalazłam:

- 108 kart do nauki języka
- płyte ze słówkami i piosenkami
- książeczkę z instrukcjami dla rodziców i nauczycieliKarty zrobione są bardzo starannie, kolorowe obrazki przyciągaja wzrok dziecka, obrazki podzielone sa tematycznie i wiele podstawowych grup przedmiotów jak i części ciała czy ubioru dziecka zawierają.
Karta zgadula ułatwia zabawę i naukę.
W książeczce znajdują się wskazówki dla rodziców i nauczycieli w jaki sposób uczyć dziecko aby nie popełnić błędów. propozycje gier czy zabawy zawarte na końcu książeczki również sa atrakcyjne.

Po wstępnej nauce można utrwalić znajomość języka, poprzez poprawną wymowę jaką usłyszymy odtwarzając płytę. Po każdym dziale przedstawiającym np. części ciała, kolory czy liczby usłyszymy piosenkę. Piosenki śpiewane przez dzieci łatwo się zapamietuje ponieważ są stworzone ze słówek które dziecko juz poznało. Również rodzic może sobie utrwalić tą wiedzę.

Czas już chyba przedstawić FILM z nauki angielskiego i efektów jakie mamy po kilku zaledwie dniach.

Bardzo dziękuję wydawnictwu, warto było poznać tą ofertę a uczymy sie codziennie, do czego i Was czytelnicy zachęcam, zestaw mozna zakupić TUTAJ za cenę 27 zł co nie jest wygórowana ceną za taki zestaw.
Zachęcam do odwiedzenia strony wydawnictwa na FB  a może uda sie Wam wygrać zestaw.
Bardzo dziękuję za możliwość testowania.


2 komentarze:

  1. Polecam wszystkim z czystym sumieniem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie dziwie się Małgosiu, nie droga nauka a świetnie zrealizowany pomysł autorów

    OdpowiedzUsuń