czwartek, 16 stycznia 2014

Attipas - buciki dla dzieci KONKURS


Zapraszam do zapoznania się z obuwiem marki Attipas.

Attipas to marka obuwia dziecięcego, przeznaczonego dla dzieci od 0 do około 27-40 miesięcy, stworzona i opatentowana przez WildCat Co.Ltd, laboratorium badań i producenta obuwia. Dzięki współpracy z Uniwersytetem w Seulu oraz wieloletnim badaniom nad budową i rozwojem stopy dziecka udało się stworzyć produkt idealny dla delikatnych i wymagających, dziecięcych stóp.

Attipas to wygoda i funkcjonalność idąca w parze z ciekawym designem i najlepszej jakości materiałami. Projektanci cały czas pracują nad tym, aby spełniać wymagania klientów, zachowując jednocześnie dbałość o to, co najważniejsze, czyli zdrową stopę dziecka.

Jako jedyny dystrybutor Attipas w Polsce (od lipca 2013 r.) dokładamy wszelkich starań, aby rozpowszechnić to innowacyjne rozwiązanie na naszym rodzimym gruncie. Jako rodzice – testujemy Attipasy od kilku miesięcy i jesteśmy nimi zachwyceni. Chcemy się podzielić tym ciekawym odkryciem i zachęcić Państwa do zapoznania się z wyjątkowo kolorowym światem Attipas."

Co warto wiedzieć o butkach Attipas poczytajcie niżej:
"Attipas to opatentowane i popularne na całym świecie obuwie dziecięce, opracowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie stóp naszych pociech. Po siedmiu latach prac badawczych i rozwoju na Uniwersytecie w Seulu przedstawiono finalny produkt.
Attipaski są lekkie, elastyczne i antypoślizgowe! Łatwo się je zakłada na miękkie i pulchne stopy dziecka, a dzięki odpowiednio wyprofilowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców oraz stały i stabilny wzorzec chodu. Umożliwiają dziecku dojrzewanie zmysłu ruchu, poznawanie możliwości i ograniczeń swego ciała, precyzyjne dostosowanie ruchu do zmieniającego się podłoża i własnych potrzeb dziecka. Oprócz tego są przewiewne (dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym w podeszwie). Bezpieczeństwo zapewniają również najwyższej jakości materiały, z których Attipasy zostały wyprodukowane - nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, co potwierdzają systematyczne testy toksykologiczne. Attipasy mogą być używane zarówno jako obuwie indoor’owe (kapcie domowe, obuwie do żłobka), jak i jako obuwie do zabawy na świeżym powietrzu; bardzo łatwo się je czyści. To wyjątkowe obuwie jest laureatem wielu nagród przyznawanych przez rodziców. Nie ma na polskim rynku równie kolorowych i pięknych bucików!"
Kto chciałby zakupić butki już dziś a nie czekać na wyniki konkursu zapraszam TUTAJ

Zapoznajcie się proszę z rozmiarówką butków.


Zapraszam na konkurs :) do wygrania poniższe butki

Zasady konkursu:
- polubić Attipas Polska - polubić zabawkarka.blox.pl - udostępnić post konkursowy publicznie TUTAJ - w komentarzu wpisać jaki produkt ze strony sponsora podoba się najbardziej, wkleic link pod postem na FB - zaprosić 2 znajomych do zabawy - dodać blog do obserwowanych, kto posiada konto google Zwycięzca będzie mógł wybrać wzór i model z Attipasków zamieszczonych na zdjęciu.
Konkurs trwa od 16.01.2014 - 30.01.2014, wyniki zostaną ogłoszone do 02.02.2014 na stronie Zabawkarki Uwaga WYNIKI KONKURSU***** *******butki wygrywa AGATA HEDZIELSKA-KUŹBIK********** Gratuluję i proszę o kontakt ze sponsorem nagrody Zapraszam do udziału w pozostałych konkursach

15 komentarzy: