niedziela, 24 listopada 2013

Pewnego razu w Boże Narodzenie......Russell Punter to autor książeczki pt. " Pełnego razu w Boże Narodzenie ", wydanej poprzez Wydawnictwo Jedność. Autor wielu książek dla dzieci, pisze przede wszystkim dla swojej siostrzenicy, która jest jego największą fanką.

Książeczka którą wam przedstawiam, nadaje się na prezent już dla 2 latków, żeby przeżywały święta i ich atmosferę, a także do odpoczynku po ciężkim dniu z zabawkami.


Jak nas zachęca do zakupu wydawnictwo?
Ach to sanie Świętego Mikołaja! Wsiadajcie! Renifery zaraz ruszą i... dzyń... dzyń... rozpoczyna się niezapomniana przygoda! Będzie to naprawdę cudowne Boże Narodzenie! Wór prezentów już na was czeka, pierniczki pachną, a bałwanki tańczą wesoło... oczywiście tylko wtedy, gdy nie patrzą na nie dzieci. Ale co to! Mikołaj zakłada na nos okulary... i otwiera świąteczną książkę! Och! To książka z naszymi opowieściami..."

Książeczka zawiera 6 opowiadań, każde jest bardzo wesołe, ciekawe i bogato ilustrowane. Czcionka duża, dziadkowie bez okularów mogą książeczkę czytać wnuczętom.Bardzo żywe kolory ilustracji zwracają uwagę dziecka. Dlaczego jako rodzic kupiłabym ją i co mi się w niej podoba?
Otóż przypomina mi ta książka, książki z dzieciństwa z dużymi obrazkami, pisana o postaciach bajkowych. Są w niej elfy, Mikołaj, mówiące zwierzątka a wszystko w klimacie świątecznym. Nawet intrygi i oszustwa fałszywego Mikołaja, mają swój niepowtarzalny czar wraz z akcja jaka się toczy w każdym z opowiadań. Przy tej książce dziecko się nie znudzi.


Książka ma twarda oprawę, jest szyta więc przetrwa nie jeden zły humor dziecka, posiada 106 stron.
Cena 23,10 zł do zakupienia TUTAJ.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz