piątek, 19 lipca 2013

Walizka Pana Robótki

Kto ogląda kanał BBCBeebies wie , że można tam spotkać ukochanego naszych dzieci, bardzo wesołego i kreatywnego Pana Robótkę. Wszystko w rękach Pana Robótki zmienia się w prawdziwe łatwe do wykonania przez dzieci dzieła.


Jedna z mam które nas polubiły na Facebooku otrzymała jako nagrodę w konkursie właśnie walizeczkę Pana Robótki i recenzję z używania walizeczki dziś Państwu przedstawię.
Oto informacje producenta o o walizeczce.
 Pan Robótka wychodząc ze swojego artystycznego studia, w którym trzyma swoją komódkę, nie rozstaje się ze swoją podręczną walizką, pełną kreatywnych cudeniek.
 Każda walizka zawiera: kreatywne patyczki, cekiny, wyciorki, kolorowy papier,       pompony, świdrowate oczy, papier serwetkowy i piankowe kształty.
 Kufer pełen kreatywności zapewniający wiele godzin zabawy, która może być ograniczona tylko naszą wyobraźnią. W środku znajdziemy wiele materiałów wielokrotnego użytku. Dla tych  mniej kreatywnych kufer z rączką może być używany jako pojemnik do magazynowania.

Polecamy obejrzeć program telewizyjny "Pan Robótka" na BBCBeebies.
Skierowane dla dzieci w wieku: +3 
Pan Robótka to ujmująca osobowość, która działa jak katalizator dla wszystkich świetnych pomysłów i artystycznych technik, zachęcając wszystkie Kreatywne Maluchy do samorealizacji. Poprzez zabawę i kreatywne eksperymenty stymuluje dziecięcą osobowość i rozwój zdolności interpersonalnych.
W Polsce Pan Robótka nadawany jest na CBeebies.
Poniżej jeden z odcinków:
  http://www.youtube.com/watch?v=9kAbNEeQXNg

Jesli jesteście ciekawi co ma do powiedzenia mama która wypróbowała wraz z dzieckiem walizkę poczytajcie.
 • Kochane Kreatywne Maluchy, dzisiaj udało nam się przetestować wygraną walizkę Pana Robótki, jako że Franciszek wciąż jest na "chorobowym" i nie chodzi do przedszkola, molestuje nas kanałem Cbeebies i wyczekuje kiedy Pan R. wkroczy do akcji. Dzisiaj przed moim wyjściem do pracy oglądaliśmy jedno minutkową robótkę z potworkiem z talerzyka tekturowego i decyzja zapadła zaczynamy od niego. Poniżej na fotografii widać wyniki naszego artystycznego szaleństwa 
  Walizka kryje w sobie mnóstwo niespodzianek: kolorowe patyczki, brokaciki,gwiazki, piankowe kształty, oczka, kolorowe bibułki i papiery, drucikowe włochacze, pomponiki i wiele innych różności. Wszystko bardzo dobrej jakości i świetnie wykonane, moim zdaniem wielorazowego użytku. Do naszego stworka dorzuciliśmy jeszcze włoski ze słomek, które znaleźliśmy w szafce. Zestaw jest naprawę bardzo kreatywny, można z niego wyczarować cuda, oczywiście przy niewielkiej podpowiedzi samego Pana Robótki  teraz razem oglądamy Pana Robótkę ( zawsze z niecierpliwością czekamy na wystąpienie Skrawka ) Jesteśmy tak zafascynowani tym zestawem, że już myślę o jego rozbudowie. Takie kuferki powinny być obowiązkowe na szkolnych zajęciach z plastyki 
  Serdecznie pozdrawiamy Kreatywne Maluchy i bardzo dziękujemy za możliwość otrzymania tej magicznej walizeczki!!!
  Myślę rodzice, że nie trzeba Was juz przekonywać do zakupu walizeczki a Kasi dziękuję za przekazanie recenzji.
  Jak zwykle zapraszam do odwiedzenia nas na FB, po lewej stronie blogu zobaczycie nasza stronę. Pozdrawiam i miłego wieczoru:)) Zapraszam do komentowania.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz