piątek, 19 lipca 2013

Pixar Zestaw Carrera Go - Porto Corsa

Pamiętacie kolejki elektryczne? Ile dawały nam rodzicom radości w czasach dzieciństwa, teraz pokażę Wam zabawkę działającą na podobnej zasadzie, która zawładnie Waszymi dziećmi i nie będą potrafiły od niej odejść.
To zestaw który rozwija dziecięcą wyobraźnię, uczący zdrowego współzawodnictwa i pozwalający na wspólne, ciekawe spędzanie czasu dzieci i rodziców.


Otrzymałam do przetestowania taki oto zestaw.
Czyż samo opakowanie nie robi na nas wrażenia, bohaterami całej zabawy są autka ze znanego filmu dla dzieci. Poczytajcie jakie informacje o zestawie ma dla nas producent:
Carrera GO! Porto Corsa sprawdzi się świetnie, jako urodzinowa niespodzianka czy prezent z okazji świąt. Zestaw Carrera GO! rozwija wyobraźnie dzieci, uczy zdrowego współzawodnictwa oraz co ważne, jest ciekawą propozycją na spędzanie czasu rodziców z dziećmi, ponieważ pozwala dzielić się wspólnymi pasjami czy wspólnie ćwiczyć wyobraźnię.
Carrera GO! to idealny początek do świata wyścigów Carrera, stworzony w skali 1:43. Zestaw Pixar Carrera GO! Porto Corsa zawiera kontroler turbo doładowania, oryginalne samochody - każdy wykonany z ogromną dbałością o szczegóły. Cały system torów jest niezwykle łatwy w montażu, jak i demontażu, dzięki unikalnemu systemowi zatrzasków.
 Carrera przenosi tym razem młodszych i starszych pasjonatów motoryzacji w świat postaci Disney’a z popularnej serii filmów „Auta” („Cars”). Pixar Carrera GO! Porto Corsa to zaproszenie do towarzyszenia Zygzakowi McQueen oraz Złomkowi w międzynarodowym wyścigu, w którym wybrany będzie najszybszy samochód świata! Podczas przygotowań Zygzak McQueen oraz Złomek przeżyją mnóstwo niesamowitych przygód, a droga do zwycięstwa okaże się wyjątkowo długa i pełna niespodzianek… czas na wyścig życia z Pixar Carrera Go! Porto Corsa!

  Informacje dodatkowe o zestawie „Pixar Carrera GO! Porto Corsa”:

Samochody:
Lightning McQueen Zygzak
Francesco Bernoulli Paltegumi 
Skala toru: 1:43
Skala pojazdów: 1:43
Wymiary toru po rozłożeniu: 174 x 148 cm
Długość toru: 5,4 m
Dodatkowo: 7 prostych (342 mm),  3 proste (114 mm), 9 zakrętów 1/90°, 2 zakręty 1/45°,  4 zakręty 2/45°, dekoracje: prosta z licznikiem, szyna przyłączeniowa, transformator, dwa kontrolery, zestaw wsporników, zatrzaski elementów toru, podkłady prowadzące, wymienne szczotki stykowe, zapasowe prowadnice.
O firmie Stadlbauer
 Firma Stadlbauer działa na rynku od 1953 roku. Ponad 30 lat temu na czele firmy stanął syn założyciela, dr Dieter Stadlbauer, który wyspecjalizował działalność w kierunku produktów branży zabawkarskiej. Obecnie Stadlbauer to wiodąca na arenie międzynarodowej grupa przedsiębiorstw, której portfolio obejmuje zarówno artykuły związane z rynkiem czasu wolnego i rozrywki, jak również produkty lifestyle. Jako przedsiębiorstwo rodzinne Stadlbauer zatrudnia obecnie 190 pracowników w centrali firmy w Salzburgu oraz filiach w Niemczech, USA, na Węgrzech, w Polsce i Hong Kongu.

 Od 1999 roku firma Stadlbauer jest właścicielem marki Carrera oraz światowym liderem wśród producentów samochodowych torów wyścigowych. Firma stosuje innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesną technologię, by konstruować najlepsze systemy torów, dużą wagę skupia na modnych oraz oryginalnych reprodukcjach samochodów wyścigowych. Dzięki temu każdy nowy produkt przenosi młodszych oraz starszych fascynatów motoryzacji w wyjątkowy świat wyścigów samochodowych.


Zestaw pięknie wykonany, samo opakowanie trwałe, każdy element oddzielony od siebie więc nie ma ryzyka połamania elementów. Zestaw łatwy w montażu, tory łączy się bez problemu zgodnie z czytelną instrukcją, którą przedstawiam na zdjęciu.
Instrukcja wyraźna i czytelna bardzo ułatwia montaż oraz dopasowanie pozostałych elementów, typu banery reklamowe, chorągiewki itp.
Same autka są wiernym odwzorowaniem tych z bajki, piękna kolorystyka i wykonanie przyciągają wzrok. Zobaczcie sami.
Zestaw zawiera dwa kontrolery - joysticki które pozwalają na sterowanie szybkością jazdy autek które ustawia się na torach. Można ustawić ilość przejazdów na specjalnie wmontowanych tarczach i po każdym przejeździe zmniejsza się automatycznie ilość przejazdów na tarczy głośnym puknięciem.
Na tym zdjęciu widać jak można sterować autami.
Cała zabawa może trwać godzinami, można z klocków dobudować mosty, cokolwiek się zamarzy. Jest to zabawka niewątpliwie bardzo atrakcyjna, nie zależnie od płci dziecka i wieku. Chociaż jest ona przeznaczona dla dzieci od lat 6. Spytacie a co jeśli się coś zepsuje, to przewidział producent, są zapasowe części ale wygląda całość na bardzo trwałą, więc nie sądzę żeby szybko się zepsuła. Zabawka bardzo odpowiednia na prezent i do wykorzystania zwłaszcza w tych szaro- burych miesiącach zimowych.
Dziękuję producentowi zabawki za dostarczenie zestawu do testowania.
Zapraszam do przeczytania i komentowania, dzielenia się opiniami bo zestaw jest naprawdęwart pojawienia się w Waszych domach.
Zapraszam do odwiedzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl/404575429584566?ref=hl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz