piątek, 19 lipca 2013

Klocki Culi

Przedstawiam Wam dziś klocki które warto mieć w zbiorze zabawek naszych dzieci, tym bardziej, że jeszcze wiele zimowych, mroźnych dni przed nami.


Informacje jakie przekazują nam producenci na temat tych klocków:

Co to za klocki?

  • Klocki przestrzenne w kształcie foremnych, płaskich figur geometrycznych ( trójkąt, kwadrat, pięciokąt ), o bokach równych 50 mm.
  • Wyprodukowanych z atestowanych tworzyw przeznaczonych do produkcji zabawek, obecnie wykonanych w czterech kolorach: czerwony, zielony, niebieski, żółty
  • Konfiguracja jednego opakowania klocków to 60 szt. kwadratów, 40 szt. trójkątów, 20 szt. pięciokątów
  • Klocki łączy się za pomocą zatrzaskowych i obrotowych zawiasów (wykonanych na krawędziach bocznych), w dowolnej konfiguracji tworząc stabilne konstrukcje. 
Tak zachęcają nas do zakupu:

Rozwiń u dziecka wyobraźnięlogiczne myśleniesprawność manualną oraz kreatywność...

Obejrzyjcie zdjęcia a sami stwierdzicie, że warto je mieć. Będą one moim kolejnym zakupem i sama przedstawię Wam moją opinię. Więcej informacji producenta znajdziecie na stronie http://www.culi.eu/

Prawda, że robią wrażenie? Spotkałam się pierwszy raz z nimi na FB, tutaj ich znajdziecie https://www.facebook.com/pages/klocki-CULI/165501160203781. Dziś wspomniała o nich mama która jest bardzo kreatywna i robi przepiękne rzeczy, a ponieważ opisała te klocki, postanowiłam wam je zaprezentować.
Tu przekazuję Wam opinię wydaną na temat klocków przez wspomnianą Rękami Mamy https://www.facebook.com/RekamiMamy?fref=ts
Moje niedawne odkrycie. Klocki CULI. Designem trochę przypominają mi moje klocki z dzieciństwa, ale mają po pierwsze zdecydowanie żywsze i piękniejsze barwy, a po drugie można z nich zrobić absolutnie wszystko. Serio! :) Mi się już udało zrobić stodołę z silosem i szkatułkę na opaski dla Michaliny. Może zrobimy sobie zawody CULI? Kto ma chwalić się szybciutko.
http://www.culi.eu/ koszty nieduże a zabawa gwarantowana. Ja mam zestaw podstawowy, ale jak Miśka podrośnie dokupię więcej. Bawię się przy tym jak dziecko ;) 
Rodzice, myślę, że nie trzeba Was już bardziej zachęcać do zakupu, kolorowe, kreatywne, przestrzenne i polskie:)).
Kto już je posiada niech podzieli się z innymi opinią w komentarzach a także zapraszam do odwiedzenia nas na FBhttps://www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl/404575429584566?ref=hl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz