wtorek, 2 czerwca 2015

Edgar i jego świat. Przygody małej myszki

Dzieci uwielbiają małe zwierzątka, a gdy są one bohaterami książek dla dzieci tym lepiej.
Książeczka, którą dziś chcę przedstawić, to przygody małej myszki.


Edgar i jego świat jest wspaniały, bohater jest dzielny, ma przygody , które pochłaniają czytelnika do tego stopnia, że czyta się książeczkę tak długo aż się skończy. Gdy się skończy czytać, ma się ochotę na dalszy jej ciąg. Spytacie - dlaczego ta myszka jest tak wspaniała? 
Jest uczynna, przyjacielska, koleżeńska, uczy nasze dzieci, że warto pomagać innym. Pokazuje, że warto być wytrwałym i dążyć do oznaczonego celu. Mimo, że dzieci nie zwracają na takie rzeczy uwagi, to jednak coś z tych nauk zawsze w nas pozostaje , myślę, że w dzieciach również.


Książeczka w twardej oprawie i z papierem kredowym, może być wspaniałym prezentem. Tekst dopełniają piękne ilustracje, żywe kolory. Dzieci z przyjemnością je oglądają.


Książka podzielona jest na rozdziały a każdy z nich prowadzi nas do nowych bohaterów i przygód.

Mała myszka wędruje w poszukiwaniu klucza do skrzynki, musi dogonić przyjaciela ale po drodze ma okazję poznania niebezpieczeństw i udzielenia pomocy potrzebującym . Dzieci poznają świat zwierząt, bajkowy, kolorowy i niebezpieczeństwa z punktu widzenia małych zwierzątek
Jeśli chcecie zajrzeć do książeczki zapraszam do kliknięcia TUTAJ , książeczka jest w tej chwili w promocji więc zachęcam do jej zakupu TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz