środa, 19 marca 2014

Żyj w harmonii z naturą i z Harmonie


Wiecie już jak dużą wagę przywiązuję do właściwego, zdrowego odżywiania oraz do kosmetyków naturalnych. Dlatego dziś, chcę was zapoznać ze sklepem w którym znajdziemy, właśnie zdrowe i bezpieczne produkty do pielęgnacji włosów ale także do pielęgnacji ciała. Wybrałam z tego sklepu Olejek Arganowy do ciała gdyż słyszałam o jego dobroczynnym wpływie na skórę.
Olejek sprowadzany jest z Włoch, nie zawiera konserwantów, więc jest takim produktem jakiego szukałam dla mojej suchej skóry.


To jest 100ml olejku firmy OMIA, wspaniałe 100ml wydajnego olejku nadającego skórze jedwabistą gładkość. Właśnie to mogę Wam na zdjęciach pokazać, połysk jaki olejek nadaje skórze i utrzymuje ją zdrową przez cały dzień. Coś jeszcze towarzyszy jego opiece, wspaniały migdałowy zapach, również utrzymuje się cały dzień. Szkoda, że nie można go przekazać w poście.

 Co do efektów stosowania produktu, to zauważalny jest już w pierwszych dniach stosowania, skóra się wygładza, staje się dobrze napięta, delikatna. Może on z powodzeniem zastąpić każdy balsam ale żaden balsam nie zastąpi tego olejku, ja już to wiem. Jeśli chcecie się przekonać o niebywałych zaletach olejku oraz zapoznać z pozostałą ofertą sklepu to zapraszam na harmonie.com.pl.
 Olejek kosztuje 31,17zł za 100ml, nie jest to wysoka cena ponieważ olejek starcza na bardzo długo, a w tym czasie zużyłybyśmy wiele opakowań balsamu i na pewno nie z takim efektem jaki mamy przy stosowaniu olejku.
Znajdziecie w ofercie sklepu, również produkty dla waszych maluszków a wśród nich , także kocyki, książeczki itp.
Zapraszam na stronę FB firmy, żeby być na bieżąco z ofertą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz