piątek, 7 marca 2014

Wielka księga maluchów czyli zwierzęta i ich młode


Parę tygodni temu omawialiśmy z wielkim entuzjazmem nowe wydanie wiadomego wydawnictwa, Przyjaciele z lasu z figurkami. Dziś chciałabym Wam pokazać czytelnicy, alternatywę do tamtego wydania. Otóż, Wydawnictwo Jedność wydało w 2013 r. książkę dla dzieci pt. " Wielka księga maluchów czyli zwierzęta i ich młode". Autor książki Andrea Bempensante wydał już 5 książek o podobnej tematyce dotyczącej zwierząt z poszczególnych kontynentów.


Książka w twardej oprawie, zawiera 144 strony, ilustrowanych informacji o zwierzętach, ich życiu, rozwijaniu się, pożywieniu oraz różne ciekawostki.  Materiał zawarty w tej książce, przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-8 lat, uważam, że mniejsze dzieci również on zainteresuje. Jaś ma prawie 4 lata a z wielką uwagą słucha informacji o zwierzętach. Dodatkową zaletą książki są piękne ilustracje, zwierzęta są śliczne, synek zachwycał się zwłaszcza prezentowanymi maluchami.


Dzięki książce, dzieci mają okazję poznać zwierzęta z różnych kontynentów. Książka nie nudzi, wiadomości skierowane są idealnie do dziecka, zaspokajając jego ciekawość świata.Polecam  tą książkę , można ją zakupić TUTAJ w cenie - uwaga 19,90, figurki możemy zakupić w sklepie zabawkami a całość wyniesie nas znacznie mniej niż w serii Przyjaciele z lasu innego wydawnictwa.

Zapraszam również na fp Wydawnictwa, gdzie zapoznacie się z aktualnościami a także będziecie mogli wygrać różne książki TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz