środa, 12 lutego 2014

Świat nauki może być przyjemnyKsiążka którą dziś chcę Wam rodzice zaprezentować wydana została w Niemczech i przetłumaczona na język polski, to książka pt. " Świat nauki w niezwykłych eksperymentach".

Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7-10 lat, ale uważam że młodsze dzieci pod opieką dorosłych bez problemu mogą zgłębiać tajniki nauki za jej pomocą.Książka jest niezwykła od samego początku, gdy otworzymy książkę w twardej oprawie, zaskoczą nas czarno białe strony, wszystkie ilustracje również są czarno białe. Pozycja ta została wydana w ub. roku i zawiera aż 250 stron ciekawej lektury.

Poczytajcie jakie informacje na temat książki przekazuje nam wydawnictwo:

Świat nauki jest naprawdę ciekawy. Każda strona tej książki skutecznie udowadnia to stwierdzenie. Zamieszczono w niej niemal 500 eksperymentów z różnych dziedzin nauki (astronomia, magnetyzm, gazy, ciecze, dźwięki i tony, światło, geometria, mechanika, przyroda). Każdy z nich przybliża jakieś prawo natury, wyjaśnia jakieś naukowe zagadnienie, odkrywa jakąś tajemnice świata natury. Zaprasza nieco starsze dzieci do odkrywania świata nauki i do wspaniałej intelektualnej wyprawy. To ambitna książka dla ambitnych odkrywców świata.


• niemal 500 eksperymentów z różnych dziedzin nauki
• objaśnienia naukowych zagadnień
• pasjonująca intelektualna wyprawa

Odbiorcy
– nieco starsze dzieci, które z wielką pasją odkrywać będą świat nauki.
– rodzice, którzy podarują dzieciom ambitną książkę. 


Dlaczego warto nabyć tę książkę? 
– zawiera niemal 500 eksperymentów z różnych dziedzin nauki. 
– skutecznie udowadnia, że świat nauki jest naprawdę ciekawy. 
– to ambitna pozycja zachęcająca dzieci do pasjonującej intelektualnej wyprawy."Dzieci od urodzenia są ciekawe, w miarę upływu czasu chcą poszerzać wiedzę, nie na wszystkie pytania znajdujemy odpowiedzi ale za pomocą takich pozycji jak ta książka, możemy pogłębić także swoją wiedzę a czas spędzony z dzieckiem na wspólnych eksperymentach będzie czasem efektywnie wykorzystanym.Książka zawiera bardzo dużo, bo ponad 400 różnych eksperymentów, mniej lub bardziej trudnych. każdy znajdzie w niej coś dla siebie, zawarte są tu opisy eksperymentów z różnych dziedzin - to 23 działy obejmujące m.in fizykę, przyrodę, magnetyzm, eksperymenty z cieczami, złudzenia zmysłowe itp.


Każdy eksperyment posiada ilustrację, jeśli życzycie sobie obejrzeć książkę przed zakupem, zapraszam TUTAJ a będziecie mogli zajrzeć do książki i podjąć decyzję.
Jeśli życzycie sobie dokonać zakupu zapraszam TUTAJ , cena książki to 24 zł.

To wspaniała pozycja dla każdego z nas.

Zapraszam na stronę FB wydawnictwa, gdzie często można wygrać różne książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz