wtorek, 11 lutego 2014

Czarodziejnia potrafi zaczarować a najbardziej kobietyCzarodziejnia zastanawiacie sie cóż to za miejsce? Magiczne ale o tym sza, żeby nie spłoszyć pokładów  talentu, które tam istnieją i zyją swoim życiem ale dla nas.

Otóż wyjaśniam, Czarodziejnia to miejsce gdzie młoda kobieta wykorzystując talent i sprawne dłonie tworzy dla nas dzieła sztuki. Pokazuję Wam często wyjątkowe miejsca w sieci i to miejsce również do takich należy.

Torebka filcowa niby zwykly filc ale właściwie dopasowane dodatki, paski i grafika oraz aplikacje potrafią zdziałać cuda. Jakie? Zobaczcie sami.

Torebka jest niezwykła, bardzo duża, więc pomieści wszystko co potrzebuję a nawet więcej :). Z aplikacją dla fanów Paryża idealną. Do tego dokładnie wykończona, zapinana na zamek błyskawiczny. Zawiera kieszonkę na np. dokumenty a także oddzielną na telefon.
Kieszeń na telefon ma specjalną taśmę, która powoduje że chcąc wyjąć telefon, pociągamy za nią a telefon sie z niej wysuwa.


Torba jest bardzo ładna i chociaż najpierw zaskoczyła mnie rozmiarami to szybko mozna sie do takiego luksusu przyzwyczaić.

Dlatego zapraszam na strone sklepu TUTAJ, gdzie możecie zakupić torbę a także i inne dodatki. Wiele torebek jest w tej chwili w promocji i moga stanowić idealny prezent walentynkowy.
Zapraszam także na stronę FB sklepu, gdzie może w konkursie uda Wam sie wygrać torbę.

2 komentarze: