wtorek, 14 stycznia 2014

Ekoubranka - przedłużacze do body - KONKURS

Dzieci rosną i wyrastają z ubranek, sprawa oczywista. Co zrobić aby fajne , nie zniszczone ubranka służyły nam długo? Firma Ekoubranka przekazuje nam do testowania przedłużacz do body. Widziałam że podobaja się Wam, więc zapraszam do zapoznania się z informacjami o przedłużaczach.

" Przedłużacz do body to prosty sposób na wydłużenie bodziaka Twojego dziecka. Materiał z jakiego wykonana jest przedłużka posiada certyfikaty: Bezpieczny dla dziecka, Przyjazdy dla człowieka oraz Tekstylia godne zaufania, oprócz tego stosuję bezniklowe zatrzaski, które nabijane są fabrycznie.
Przedłużacz jest uniwersalny, tani i pasuje do body w każdym rozmiarze m.in. takich firm jak : F&F, Coccodrillo, Mothercare, Reserved, Disney, Smyk, 5-10-15 i innych.


Co zyskujesz kupując przedłużacz do body?
Oszczędzasz na kupowaniu nowych body dziecięcych.
Unikasz kłopotliwych sytuacji, np. przebierania dziecka podczas spaceru w chłodne dni, lub podczas noszenia w chuście.
W przypadku, gdy ubranko skurczyło się w praniu, nie musisz przejmować się, że nie będzie pasowało,
Polecają go Mamy, korzystające z pieluszek wielorazowych.
Wymiary:
7/10 cm +/- 1 cm

Wykonanie:
Bawełna 100%
Posiadająca certyfikaty:


Opakowanie:
Przedłużacz do body jest estetycznie zapakowany - idealna na prezent.

ZESTAW Przedłużaczy do body

Uniwersalny zestaw 3 przedłużaczy do body o wymiarach: 7 cm (szerokość) oraz: 8, 10 i 12 cm (długość). Dzięki zestawowi body rośnie z dzieckiem."

Zasady konkursu: 1. polubić profil Ekoubranka (sponsor) 2. polubić profil zabawkarka.blox.pl 3. Udostępnić grafikę konkursu publicznie TUTAJ 4. zaprosić 2 osoby do konkursu na FB pod postem z grafiką 5. zostawić komentarz pod wpisem na FB - imię i wiek dziecka
6. dodać blog do obserwowanych jeśli chcecie Zgłoszenia do konkursu można zamieszczać daty przykładowe 14.01 - 21.01.2014. Wyniki zostaną podane do 24.01.2014.
Jedna osoba dodaje 1 komentarz.
Wybór zwycięzcy odbędzie się na drodze losowania a wyniki podane na dole tego wpisu. Zwycięzcą zostanie osoba która wypełniła wszystkie warunki konkursu. Osoba wylosowana podaje dane adresowe w wiadomości do Ekoubranka. Przedłużacz do body otrzymuje ************** MONIKA SZCZOŁKO
************** Gratuluję

2 komentarze: