środa, 4 grudnia 2013

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

mySafety Polska, dlaczego o nich piszę? Dlatego, że w konkursie organizowanym przez ta firmę razem z Only You blog wygrałam bransoletę bezpieczeństwa dla dziecka.

Pisałam Wam kiedyś o Infopaskach to tez rodzaj zabezpieczenia malucha. Jednak bransoleta mySafety to zupełnie inna rzecz, na pewno bardziej trwała.

W opakowaniu znajduje się bransoleta oraz karty informacyjne dla nas rodziców z nr bransolety dziecka, którą należy nosić z sobą. jak życie pokazuje dzieci gubią się w różnych miejscach i sytuacjach, co wtedy, jak odszukać malucha a przy tym nie zejść na zawał?
Warto o tym pomyśleć wcześniej i zabezpieczyć malucha zakładając mu bransoletę bezpiecznik.Jakie informacje znajdują się na bransolecie z regulacją, widzimy na powyższym zdjęciu. Z jednej strony widnieje numer ID a z drugiej nr telefonu do mySafety. Niestety mam informacje ze strony mam które zakupiły bransolety, że numery ścierają się z upływem czasu. 
Jak widać dziecko bardzo zainteresowane było nowym nabytkiem. Gdy dziecko się zgubi osoby które je odnajdą, dzwonią na podany na bransolecie numer a rodzice są zawiadamiani gdzie znajduje się dziecko.4 komentarze:

 1. Pomysł generalnie bardzo dobry, tylko z drugiej strony trochę zagmatwany. Czy nie lepiej założyć dziecku bransoletę, wisiorek, naszyć na kurtce wszywkę z bezpośrednimi danymi rodziców i ich numerami telefonów? Jak dla mnie + za bezpieczeństwo, jednak - za przekombinowanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę świetny pomysł z takimi bransoletkami dla naszych pociech. bezpieczeństwo jest najważniejsze!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, tak jak Infopaski tak i te bransoletki spełniają właściwie funkcje zabezpieczenia dziecka, myślę, że i tak najważniejsze to pilnować dziecka na wyjazdach :)

   Usuń
 3. Anetka no właśnie nie można, pomyśl jeśli Twoje dziecko jest uprowadzone, to porywacze będą mieli wszystkie dane i bez problemu nawet jeśli porwania nie będzie to ludzie będą mieli dostep do wszystkich danych, łatwo wtedy dziecko wykorzystać do niecnych planów. Wiadomo, że nie można od razu tak mysleć, ale zabezpieczyć dziecko trzeba i w ten sposób

  OdpowiedzUsuń