czwartek, 8 sierpnia 2013

Konkurs na 1000

Jesteśmy z sobą już trochę czasu, Wy wiecie o mnie więcej niż ja o Was ale to normalne, Was jest więcej. Przekroczyliśmy właśnie magiczny pierwszy tysiąc polubień na FB. W związku z tym konkurs. Ponieważ wybraliście konkurs z książką, zdjęcie poniżej prezentuje nagrodę w konkursie. Książka była recenzowana TUTAJ.
 
Zasady konkursu:

1. polubić profil Zabawkarka na FB
2. udostepnić grafike konkursową na FB
2. osoby które mają konto na google, proszę o dodanie bloga do obserwowanych
3. w  komentarzach pod tym wpisem , napisać jakie artykuły na Zabawkarce chcielibyście czytać, wpis komentarza jest równoznaczny ze zgłoszeniem się do zabawy. Podpisać nazwą z FB
1 osoba dodaje 1 wpis.

Konkurs trwa od 12.08.2013 - 25.08.2013.
Ogłoszenie wyników nastąpi do 28.08.2013 zostanie zamieszczona informacja na końcu tego wpisu .

Wszystkim wiernym czytelnikom dziękuję bardzo za to że jesteście.

Konkurs wygrywa w drodze losowania na losowe.pl
EDYTA CHMURA

serdecznie gratuluję i zapraszam do przesłania danych do wysyłki, na zabawkarka@gmail.com

8 komentarzy:

 1. Kasiu akurat trafiasz z tematami w gusta kobiet-mam.
  Interesowałby mnie temat wprowadzania języka obcego do życia dzieci.Poczekać aż pójdą do szkoły,czy ćwiczyć już w domu?W jakim wieku można wprowadzić j.obcy,jakimi materiałami się podpierać tak by nie zaszkodzić i nie zniechęcić dziecka do nauki. Itp,itd ;)
  Pozdrawiam M.Zawadzka

  OdpowiedzUsuń
 2. ja chciałabym przeczytać jak radzić sobie z dzieckiem nadpobudliwym, takim ,które wszystko interesuje i wszystkiego chciało by spróbować. Poza tym jak kreatywnie rozwijać dzieci roczne i jak zorganizować dzieciom wspólną zabawę mimo różnicy wieku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie również interesuje temat języków obcych ale również materiały na temat prawidłowego odżywiania małych dzieci. Karolina K-B

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Ja chcialabym poczytac o tym jak my rodzice mamy sie zachowac gdy dzieci ida pierwszy raz do przedszkola. I jak dac rade z dzieckiem ktore jest bardzo zywe. Moj Maciej nie usiadzie na 5 minut nawet przy jedzeniu. Czy przedszkole troche go zmieni ?:-/ Dagmara Mijal :-* Fb.

  OdpowiedzUsuń
 5. tez mysle o tym jak my mamy sie zachowac i co jest potrzebne jak idzie maluch do szkoly przedszkola. Dodatkowo jak zajmowac sie chorym maluchem

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym przeczytać co zrobić z grupą kilkulatków, które niekoniecznie są wszystkie moimi dziećmi, wtedy kiedy na zewnątrz nie ma warunków do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Dzieci potrafią bardzo szybko nauczyć się manipulować rodzicami, z czasem staje sie to problem, płaczem i tupaniem wymuszają, to co chcą. Jak sprytnie oduczyć tego malucha, któremu jeszcze nie wszystko można wytłumaczyć? Czy cierpliwe tłumaczenia wystarczą czy trzeba troche pokrzyczeć?
  Obserwuję i lubię na fb jako: Edyta Chmura
  Grafikę udostępniłam: https://www.facebook.com/edyta.chmura.12/posts/152448564953356

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Blog obserwuję jako romeksreml, konto FB Kasia Rzońca Porolniczak
  A teraz pytanie konkursowe: W najbliższym czasie interesuję mnie wyprawka szkolna, ale to za rok może dwa. Przedszkole już przeżyłam. Interesuję mnie wybór dobrej szkoły języka obcego, jak pomagać dziecku. Do tego kulinaria, jak zachęcić niejadka do jedzenia. Bo już nawet czasami nie przynosi rezultatu fakt, że sam sobie uszykował to jedzenie. A powiem, że interesują mnie też tematy związane z edukacją w domu zabawki edukacyjne, a teraz to już prawie przede wszystkim ciekawe i wciągające gry edukacyjne. Oraz inne zajęcia absorbujące dzieci.
  Pozdrawiam
  Kasia Porolniczak

  OdpowiedzUsuń