piątek, 19 lipca 2013

Stoliczek dwujęzyczny Fisher Price

Zastanawiamy się często jaka zabawka sprawi radość naszemu dziecku. Coś co będzie śpiewało, świeciło, będzie doskonałym prezentem. Teraz Wam rodzice zaprezentuję, prezent zabawkę mojego dziecka.
Pomysł na zakup nadszedł nagle wraz z gotówką od chrzestnego który zamówił u Mikołaja prezent:) Dziecko wtedy było malusie ale stoliczek ma wyjmowane nogi i we wczesnym okresie zycia dziecka. Może być kładziony na miękkim podłożu, tak aby dziecko mialo wygodny dostep do zabawki gdy jeszcze nie stoi.
Maluch siedzący, ma dużo zabawy, naciska na przyciski, świecą się światełka, gra muzyka i przyjemne głosy śpiewaja piosenki. W późniejszym czasie śpiewa sie piosenki juz razem z dzieckiem, potem dziecko samo śpiewa.
W stoliczku jest dużo możliwości zabawy, 4 poziomy z podziałem na muzykę, naukę angielskiego, matematykę oraz zabawę. Posiada otwierany i zamykany laptop, ruchoma myszkę, telefon ze słuchawka który śpiewa "halo" bardzo wesołą piosenkę która łatwo pada w ucho oraz książeczkę złozoną z 4 kartek, z odgłosami zwierzątek. Kartki można odwracać i w zalężności od wybranej opcji słychać angielskie i polskie ich nazwy, piosenki. Kartek w książeczce mogłoby być więcej. Język polsko- angielski.
Gdy dziecko jest starsze dołączamy do stoliczka nóżki, które są bardzo stabilne.
Jak widać dla starszych dzieci taka pozycja jest bardziej wygodna, chociaż mój synek, próbuje stoliczek włączać kładąc się na nim, siadając i inne kombinacje które nie są wskazane ze względu na ewentualne kontuzje.
Jak dziecko bawi się przy stoliczku i czy warto go kupić? Zobaczcie TUTAJ i sami zdecydujcie.
Pozdrawiam moich czytelników i życzę miłego wieczoru a jutro znów do pracy, zajrzę tu wkrótce i zapraszam do odwiedzenia nas na FB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz