piątek, 19 lipca 2013

Play - doh

Kreatywne zabawy dla maluchów, rozwijają i dają wiele frajdy.
Gdy zaczyna się jesień, zima i więcej czasu spędzamy z maluchami w domu trzeba im jakoś zająć czas. Z kreatywnych zabaw, wybór mamy duży, mozna zrobić zwykłą mase solną i tez będziemy się super bawić i dzięki wyobraźni ulepimy różne stworki.
Kto chce może zakupić ciastolinę Play- doh. Udało mi się kupić w promocji na allegro 4 tuby + 2 gratis i mamy 6 kolorów do zabawy.
Synek bardzo lubi się tym bawić,gdy usiądziemy razem i damy upust wyobraźni tworzymy najróżniejsze dzieła, zabawa trwa nawet godzinę a to długo na tak ruchliwego malucha jakim jest moj synek.
Jakie dzieła nam wychodzą zobaczcie sami.
Z poprzedniej ciastoliny która była podróbką, zostały nam formy do wyciskania, których teraz używamy. Tamta ciastolina dość szybko się skrystalizowała, stwardniała a ta jest taka jaka była w dniu zakupu. Jedyne co mi w niej przeszkadza to zapach, typowy dla ciastoliny.
Firma Hasbro produkująca ciastolinę, ma do niej różne urozmaicenia np. maszynę do robienia cukierków, lodów i inne. Warto się zapoznać z ich ofertą TUTAJ bo jeśli Wasze dzieci lubią takie zajęcia warto zainwestować choćby w najprostszy zestaw.
Kto spotkał się z ciastoliną tej firmy, zapraszam do komentarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz