piątek, 19 lipca 2013

Motyl - puzzle z literkami

Sklep internetowy Ecocroco, to miejsce gdzie poznacie wzspaniałe zabawki dla Waszych dzieci.
Na sklep o którym Wam napiszę natrafiłam na drodze konkursu w którym wzięłam udział, konkurs odbywał się na FB i wygrałam bardzo fajną zabawkę  edukacyjną dla synka.

Sklep naturalny? Właśnie, spotkacie tam piękne wykonane z bambusa, kauczuka-  zabawki, ręcznie robione. Spełniają one funkcję edukacyjną.  Ubranka z bawelny organicznej i wełny. 
Warto zajrzeć do sklepu, żeby poznać wartościowe towary dla naszych brzdąców. KLIK
TESTOWANIE
Zabawka wykonana jest z 5 warstw bambusa, klejonych z sobą, pomalowane farbami, które się nie łuszczą. Kolory są bardzo żywe. Na jednej stronie widoczne jak na zdjęciu są duże litery, na odwrotnej stronie są zamieszczone na puzzlach małe litery alfabetu.
Z racji nauki alfabetu jest to świetna zabawka, ale małe palce mają świetne ćwiczenia sprawności manualnej, a mózg wysiłek jak to wszystko wyjąć i włożyć z powrotem.
Jasiowi już samo wyjęcie puzzli, ich rozdzielenie sprawiało trudność ( może z racji podwyższonej temperatury ) a złożenie, też nauka będzie wymagała sporo czasu.
Jak widać na zdjęciu rozłożone części nie są takie same co już stanowi nie mały stopień trudności. 
Bardzo dziękuję organizatorom konkursu za przekazanie tak wartościowej zabawki, która posłuży nam na długi czas. Łączy ona przyjemność z układania puzzli z nauką alfabetu.
Zapraszam do odwiedzenia profilu sklepu na FB - KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz