piątek, 19 lipca 2013

MEGA fabryka. Bob Budowniczy

Pisałam ostatnio o nowym sklepie z zabawkami FIPPO, znalazłam tam zabawkę która jest fantastyczna dla mojego 3 latka. Zachęcałam Was do udziału w konkursie który sklep prowadził oraz do skorzystania z rabatu z okazji Dnia Dziecka.

 Kliknijcie w logo a przejdziecie na stronę sklepu
Sklep Fippo chociaz młody stażem to jednak dobrze wyposażony. Dzięki uprzejmości właścicieli otrzymałam do testowania dla synka zabawkę o której marzą chyba wszyscy mali chłopcy, którzy znają Boba Budowniczego.
Dlaczego jest to niesamowita zabawka, poczytajcie.

 Oto informacje na temat zabawki:
" Pełna hałasu, światła i ruchomych elementów fabryka sprawia dzieciom wiele radości. Bob i Wendy mają pełne ręce roboty. Taśmociągiem toczą kule, co wywołuje sporo hałasu. Duże elementy szybko wypadają i Scoop - żółty, niezawodny spychacz Boba, jedzie by je załadować. Kule trzeba dostarczyć i wyładować w odpowiednie miejsce. Można aktywować dwie różne akcje do światła i odgłosy dźwiękowe. Fabryka jest łatwa w montażu. W opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja. 
W zestawie znajduje się:
  • fabryka o solidnej konstrukcji,
  • figurka Boba i Wendy,
  • Scoop - żółty spychacz,
  • dwie kule towarowe,
  • skrzynka,
  • kosz wiszący.
TESTOWANIE:

Zabawka jest pięknie opakowana, poszczególne części zabezpieczone tak aby się nie zniszczyły i nie wypadły w trakcie transportu.

Instrukcja obsługi szczegółowo pokazuje w jaki sposób złożyć budynek i jego poszczególne elementy.
Gdy całośc jest złozona i włozone są 3 baterie, wówczas zaczyna sie zabawa :)
Kule sa 2 żółta i zielona, gdy sie je umieści na pochylni i uniesie ja ku górze, one spadają az do pojemnika, hałasują. Z boku sa wahadłowe drzwi przez które spychacz może przejeżdżać.
Naciskana kabina spychacza podnosi łyżkę a niebieski przycisk uruchamia światła kół zębatych i słychac dźwięki.

Zapraszam na film z testowania TUTAJ 
Polecam zakup tej zabawki, tym bardziej, że jest ona teraz przeceniona w sklepie ze 149,90 zł na 93,42. Zabawke możecie zakupić TUTAJ.
Uważam, że warto sklep odwiedzić jak i jego profil na FB 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz