piątek, 19 lipca 2013

Jednorazowe maty do karmienia Babymoov

W czasie karmienia zazwyczaj, coś się rozleje, nakruszy, maluch opluje nas i wszystko dookoła. Przypuśćmy, że jesteśmy w gościnie u znajomych i karmimy malucha, przydałoby się jego i otoczenie zabezpieczyć.


Dzięki uprzejmości Gumowej Kaczuszki, mieliśmy możliwość przetestowania podkładu.
Informacje jakie znajdziemy na stronie sklepu:
" Mata stanowi skuteczne i nie stresujące małego dziecka zabezpieczenie w trakcie karmienia. Ultrachłonny 3-warstwowy materiał z podkładem z ceratki nie przepuszczający większych ilości płynów, 2 paski z klejem ułatwiające zamocowanie.
Bardzo praktyczne i wygodne.
Szczególnie w podróży i przy wizytach z dzieckiem u znajomych :)
          W opakowaniu 24 sztuki."   

TESTOWANIE
Odpowiedniej wielkości mata z kolorowymi rybkami przyciągającymi wzrok dziecka. Od spodniej strony zawiera ceratkę z dwoma paskami kleju.
Po odklejeniu paska pozostaje warstwa kleju, którą mata jest bardzo dobrze przymocowana do podłoża. Ceratka od spodniej strony, zapobiega przeciekaniu rozlanych płynów.
Testowaliśmy matę i pod czas śniadania i obiadu również, gdy mata zrobi się brudna i zmoczona bez problemu można ją usunąć. Stoliczek po posiłkach pozostał czysty.
Uważam, że mata świetnie nadaje się do spakowania do torebki i zabrania jej w podróż lub w odwiedziny u znajomych. Zabezpiecza podłoże i dziecko.
Zapraszam do odwiedzenia sklepu TUTAJ można zakupić matę, opakowanie zawiera 24 sztuki, cena zestawu wynosi 27,50 zł.
Zapraszam także do odwiedzenia sklepu na FB 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz