wtorek, 23 sierpnia 2016

Koronka do św. Charbela

W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

Na pierwszym białym paciorku za medalikiem odmawiamy modlitwę: Ojcze Prawdy…
Na każdym z czarnych paciorków: Ojcze nasz…
Na pierwszych trzech czerwonych paciorkach odmawiamy: Zdrowaś Maryjo…, ku czci wierności św. Charbela, w intencji ubóstwa
Na drugiej części czerwonych paciorków odmawiamy: Zdrowaś Maryjo…, ku czci św.Charbela, w intencji czystości
Na trzeciej części czerwonych paciorków odmawiamy: Zdrowaś Maryjo…, ku czci św. Charbela w intencji posłuszeństwa.
Na trzech białych paciorkach odmawiamy: Zdrowaś Maryjo…, ku czci Św. Charbela w podziękowaniu za Eucharystię.
Na trzech niebieskich paciorkach odmawiamy: Zdrowaś Maryjo…, ku czci wierności św. Charbela w poświęceniu naszej Błogosławionej Matce. Modlitwę podsumowujemy na medaliku, prosząc o łaski.
Modlitwa Ojcze Prawdy: Ojcze Prawdy, za wstawiennictwem Twojego Syna, świętobliwie zwracamy się do Ciebie. Przyjmij tę ofiarę z ofiary Tego, który zmarł za mnie, z Jego krwi, rozlanej na Golgocie za moje zbawienie. Stało się to dla mnie. Przez Jego Świętość, przyjmij moją ofiarę. Wiele mam grzechów, ale wielkie jest miłosierdzie Twoje. Twoje miłosierdzie większe jest niż olbrzymie góry, znane tylko Tobie. Rozważ  grzech i rozważ pokutę, pokuta większa jest i przekracza grzech. Twój ukochany Syn znosił cierpienie z powodu moich grzechów, niech więc to cierpienie będzie dla Ciebie ofiarą i życiem dla mnie.
Modlitwa celem uzyskania chwały: Panie, wiecznie święty i wychwalony w swojej świętości. Wpłynąłeś na Charbela, świętego mnicha, by prowadził idealne życie jako eremita. Dziękujemy Ci za obdarzeniem go błogosławieństwem i siłą, by udało mu się odłączyć od świata, po to by heroizm mnisich cnót: ubóstwa, czystości i posłuszeństwa mógł triumfować w jego pustelni. Błagamy Cię o obdarzenie i nas chwałą miłości i poświęcenia Tobie, za jego przykładem. Wszechmogący Boże, który objawiłeś swą potęgę poprzez osobę Św. Charbela, poprzez jego niezliczone cuda i uczynki, obdarz nas łaską (wymienić intencję), o którą prosimy Cię w tej modlitwie. Amen.

Kto chce się ze mną pomodlić wspólnie, zapraszam na kanał yt - TUTAJ

1 komentarz:

  1. Szczesc Boze.
    Wlasnie w 1 sobote miesiaca 6 maja bylam w Kaplicy Pani Wszystkich Narodow. Diepenbrockstraat w Amsterdamie gdzie mieszkam, razem z naszym Ksiedzem Krzysztofem Obiedzinskim , gdzie zostalam namaszczona sw. olejkiem Sw. Charbela. Od niedawna kupilam koronke Sw. Charbela jest to piekna modlitwa. Polecam wszystkim Chrzescijana!

    OdpowiedzUsuń