poniedziałek, 30 marca 2015

Historie biblijne dla chłopców

Każdy mężczyzna i każda kobieta potrzebuje osoby, która będzie dla niej autorytetem. Dla naszych dzieci z pewnością autorytetem są rodzice. Równie dobrze, autorytet mogą stanowić ważni bohaterowie naszej historii. Zapraszam Was dziś na podróż do Pisma Świętego.
Wydawnictwo Jedność przygotowało wspaniałą książkę, przeznaczona dla obu płci. Na stronie wydawnictwa znajdziemy książkę pt. " Historie biblijne. Bohaterowie dla chłopców" oraz " Historie biblijne. Bohaterki dla dziewcząt"
W książce znajdziemy pasjonujące opowieści biblijne, które w wierny sposób i właściwie dla wieku czytelnika przedstawią, czyny bohaterów biblijnych. Czytanie opowieści tam zawartych to wspaniały sposób, żeby małe dzieci zapoznać z Pismem świętym.


Mamy sposobność, którą ułatwiło nam wydawnictwo aby nasze dzieci zainteresowane opowieściami, zauważyły co jest w życiu ważne. Można po przeczytaniu każdego opowiadania porozmawiać z dzieckiem na temat wad i zalet a także sposobu życia bohaterów. Pomóżmy im znaleźć autorytet, pokażmy co jest w życiu najważniejsze. Ważni bohaterowie, przypomną nam rodzicom jak ważne jest spotkanie z Jezusem i życie w zgodzie i wg woli Boga. Myślę, że historie zapadną maluchom w pamięci, pisane przystępnie, w pełni zrozumiale zainteresują młodego czytelnika.


Książka kosztuje 16 zł, wydana w twardej oprawie i jak widzicie jest pięknie ilustrowana. Przed zakupem można zobaczyć ją od środka TUTAJ .

Kto chce posłuchać jednej z opowieści, zapraszam TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz