poniedziałek, 5 stycznia 2015

Kwiatki św. Franciszka

Kim był św. Franciszek wie większość chrześcijan, był ważnym świętym i założycielem zakonu. Na szczęście aby przybliżyć nam tak wyjątkowego świętego, powstała książka pt. " Kwiatki św. Franciszka z Asyżu".


Św. Franciszek był takim samym grzesznym człowiekiem jak my, do czasu dopóki nie nawrócił się i nie zrozumiał jak źle czynił. Postanowił zmienić swoje życie a Jezus oczywiście mu w tym pomógł. Od tego czasu ten pełen pokory, pokoju i miłości bliźniego święty żył krzyżem, żył miłością jaką miała do syna Maryja i zbliżał dusze ludzi do Jezusa.Książeczka pięknie wydana, w przekładzie Leopolda Staffa ukazuje drogę każdemu kto chce ją zobaczyć, kroczyć nią i postępować jak święty Franciszek.
Na kartkach tej książki wspaniale są opisane historie z życia Franciszka, jego relacji ze współbraćmi, informacje jaki kontakt z Trójcą Świętą mieli bracia, jak nawracali się na drogę dobra i miłości.


Każda strona zawiera cenna wskazówkę, prowadzi nas do przemyśleń, głębszego poznania wiary i prawdy. Książka dla każdego, bo każdy może zostać świętym.Zainteresowane zakupem osoby zapraszam do Wydawnictwa Jedność, TUTAJ można zakupić książkę. Książka jest pięknie wydana, może więc być wspaniałym prezentem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz