sobota, 14 czerwca 2014

Cecylka Knedelek i gotowanie dla najmłodszych

Cecylka Knedelek czyli książka kucharska dla dzieci to kolejna książka napisana przez wspaniałą Joannę Krzyżanek. Dziewczynkę Cecylkę trzeba poznać to kultowa postać w bajkach dziecięcych. Ma wierną towarzyszkę Walerię, wspaniałych sąsiadów i najlepsze przygody, które warto poznać.Książka pisana jest w bardzo przystępny sposób i chociaż wydana w 2007 roku to wciąż jest aktualna. W książce znajdziecie 100 opowiastek z życia Cecylki i Walerii a także do każdej z nich przepis kulinarny do wykorzystania w kuchni. Wspaniale są z sobą powiązane historie z przepisami, ilustrowane i opisane, tak że wszystko musi się udać. Dodatkowo można przeżyć za jej pomocą, wspaniałą kulinarną przygodę całą rodziną bo przecież wszyscy mogą się zaangażować we wspólne gotowanie.
Mój 4 letni synek co wieczór jak i w ciągu dnia chętnie słucha kolejnej przygody Cecylki Knedelek i obowiązkowo ogląda ilustracje.
Polecam tą książkę jako obowiązkową literaturę dla malucha i jego rodziny.
Książkę znajdziecie w Wydawnictwie Jedność , można ja kupić w cenie 49 zł, jest w tej chwili w promocji, warto skorzystać.

Zapraszam do odsłuchania jednego opowiadania z książki i mam nadzieję, że będziecie zachęceni do zakupu książki.
POSŁUCHAJCIE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz