środa, 21 maja 2014

Twinnies poduszki nowych czasów i mozliwości

Kiedy dowiedziałam się o poduszkach Twinnies pomyślałam, poduszka jak poduszka. Pokazywałam, Wam już na stronie wiele, miłych, małych, dużych, dla dzieci i dorosłych, z różnych materiałów. Lubimy podusie, tak można do nich przytulic zmęczoną głowę, podłożyć pod plecy, włożyć w nie stopy i dłonie zmarznięte. Co ja wypisuję? Włożyć w nie stopy? A tak, dosłownie, ponieważ te podusie szyte w Polsce, są do tego przeznaczone. Mało tego, dostępna jest bardzo duża ilość wzorów materiałów z których można wybrać najwłaściwsze dla siebie. Podusie są w różnych rozmiarach zapinane na guziki lub na zamek, można je po zabrudzeniu wyprać. przyznam się, że po otrzymaniu przesyłki, Jaś wszędzie chodzi z poduchami i wkłada w nie stópki.


Sama spróbowałam i poduszki faktycznie działają, będą moim wiecznym towarzyszem pod czas zasypiania jesienią i zima bo wtedy mam problem z zaśnięciem przez zimne stopy.

Poduszka do dłoni jest pokazana niżej.Zapraszam na obejrzenie zdjęć dwustronnych poduszek i zapraszam do zapoznania się ze strona FB sklepu, wkrótce będzie konkurs i poducha do wygrania :)


1 komentarz: