poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Dumel - Robot Buddy

Czy wasze dzieci obawiają się nowości, zabawek które się poruszają, wydają dźwięki? Synek ma tak okresowo, od dawna jednak chciał mieć robota. Oczywiście tych na rynku jest mnóstwo, ale ja chciałam aby to był przyjazny, z miłym wizerunkiem, taki z funkcjami edukacyjnymi. Znalazłam? Oczywiście, dlatego piszę dziś post, chcę pokazać Wam robota oraz przygodę jaka mieliśmy przy okazji zakupu zabawki przez " zajączka" ;)
Robot zakupiony i wypatrzony na stronie sklepu HAPIK.PL bardzo mi się spodobał i wiedziałam, ze zaprzyjaźni się ze swoim nowym kolegom. Pech chciał, że robocik miał włożone baterie, wylały się, w związku z czym nie śpiewał, jechał tylko raz, ogółem smutek. Jak postąpili pracownicy sklepu? nie wiedzieli, ze jestem Zabawkarką. Gdy poinformowałam, co się stało nie posiadałam już paragonu a usłyszałam              " Proszę przygotować zabawkę do wysyłki, przyjedzie po nią kurier a my wyślemy do Pani nowego robota".

Jak powiedzieli - tak zrobili a ja dzięki temu mogłam dziś go Państwu pokazać, może ktoś też szuka robota przyjaznego dziecku jak ja?

Prawda, że wygląda miło? Zapraszam na FILM, gdzie pokażę Wam jak działa robot.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz