piątek, 7 marca 2014

Miłe światło i atmosferaGarden Toys to rodzinna firma, zajmuje się sprzedażą mebli i produktów wystroju wnętrz do przedszkoli, placów zabaw, ale także można na stronie spotkać lampiony i świece. ponieważ ogród jest zaczarowany to i świece są nie zwykłe.

Świece niezwykłe? Dokładnie, tak jest, ponieważ są to świece LED. Świece produkcji włoskiej, stylizowane na woskowe, różnych wielkości i wzorów. Są niezwykle przydatne gdy mamy dzieci, możemy ją postawić w miejscach gdzie chodzą dzieci i nie ma ryzyka, że dziecko poleje się woskiem i się poparzy. Gdy przestana świecić to wymieniamy baterie i świeca działa dalej.
Ze strona świec na FB możecie zapoznać się TUTAJ, warto je zobaczyć bo są niesamowite. Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach.


Tak wygląda świeca wewnątrz i od spodu, przełącznik i miejsce na baterię, bardzo łatwe w obsłudze.


Jak widać świece dają miły blask, nie różni się od prawdziwej świecy a nawet migocze światło. Podsumowując - bezpieczeństwo, wygoda, trwałość i wspaniały nastrój także latem na tarasie domku to niewątpliwe zalety świec. Wiatr płomienia nie zdmuchnie, dziecko się nie poparzy, czego chcieć więcej. 

Zapoznajcie się z wielkim wiosennym obniżaniem cen na stronie TUTAJ, warto skorzystać. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz