środa, 19 lutego 2014

Złoty Anioł - na chrzest i komunię tylko z aniołem

Poznaliście już Złotego Anioła, od kilku dni trwa u nas KONKURS.
Chce Wam pokazać jak wspaniałe produkty można na stronie Anioła kupić. Dzieci się rodzą, rosną a my je zanosimy do chrztu, potem mamy Komunię Św. Najważniejsze w tym dniu jest skupienie, modlitwa tak dla nas wierzących ważna. Poza tym rodzice dbają o całą oprawę uroczystości a gdzie się właściwie zaopatrzyć jeśli nie w znajomym sklepie.
Ostatnio powstała moda czy trend aby gościom biorącym udział w uroczystości, podziękować za to że z nami byli w tak ważnym momencie życia dziecka.

Wśród asortymentu w sklepie znajdziecie wiele, personalizowanych podziękowań. Są to jak na załączonym zdjęciu: aniołki gipsowe, czekoladowe, łyżeczki z czekolady, lizaki czy słoiczki z miodem. Wszystkie upominki opakowane są w celofan z załączoną karteczką z imieniem i datą urodzenia dziecka, często z tekstem podziękowania. Można upominki opakować w specjalne kartoniki z uroczystą grafiką.
W sklepie znajdziecie także inne, ale jak bardzo ważne akcesoria.Także piękne świece.Produkty, które możecie zakupić na stronie sklepu TUTAJ

Zapraszam także na stronę FB  sklepu, żebyście byli na bieżąco z ofertą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz