czwartek, 20 lutego 2014

Skarb Matki- nabór do testowania kosmetykówSkarb Matki to firma rodzinna, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ważne jest to, że produkowane kosmetyki są dla dzieci od ich pierwszych chwil życia. Wiadomo, że skórka dziecka jest bardzo delikatna. Dzięki przedstawicielom firmy, Wasze dzieci będą miały możliwość przetestowania kosmetyków. Kto nie chce czekać i chce zakupić produkty to zapraszam do SKLEPU,

Czas już na prezentację produktów, do testowania przekazano - płyn do kąpieli z oliwką od 1 m.ż. oraz krem na lato SPF 20 od 6 m.ż.

.

Co należy zrobić aby zgłosić dziecko do testów:

1. polubić fp Zabawkarka
2. udostępnić grafikę do testów na FB w trybie publicznym TUTAJ
3. w komentarzach na fb napisać pod postem," zgłaszam dziecko do testów "
4. obserwować bloga dla zainteresowanych

Nabór trwa od 20.02.2014 - 06.03.2014, wybór osoby do testów odbędzie się w drodze losowania przez generator do dnia 10.03.2014. Informacja kto będzie  testował ukaże się pod tym wpisem.

Każda osoba chętna zgłasza 1 dziecko, wpisując 1 komentarz i 1 raz udostępniając grafikę na FB.

Osoba wylosowana do testów, ma obowiązek napisania recenzji, którą wraz z dokumentacja zdjęciową proszę przesłać na adres zabawkarka@gmail.com, w ciągu dwóch tygodni od dnia otrzymania produktu do testów.


KOSMETYKI OTRZYMA*************** ANNA DZIEWA********************            gratuluję proszę o podanie danych do wysyłki i postępowanie zgodnie z zasadami naboru

5 komentarzy:

 1. To coś dla mojej córci, ma wrażliwą skórę ...

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystko wykonane :) zgłaszam dziecko do testów - a naprawdę to dwoje dziewczynki bliźniaczki :) polubione udostępnione i obserwowany blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie dziękujemy z córeczką!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę, w następnym tygodniu wysyłam :)

  OdpowiedzUsuń