piątek, 31 stycznia 2014

Konkurs Walentynkowy


Zbliżają się Walentynki, święto nie nasze i nie nasza tradycja, ale miłość dotyczy wszystkich stworzeń. w tym dniu ludzie dają sobie drobne upominki. Dla mnie ten dzień jest wyjątkowy, bo właśnie w tym dniu wiele lat temu, poznałam mojego męża.

Firma Jamais vu - Women postanowiła zasponsorować nagrodę w konkursie Walentynkowym. Firma zajmuje się produkcja luksusowej bielizny erotycznej dla kobiet i mężczyzn. nawet jeśli nie jest się zwolennikiem takiej bielizny, to można znaleźć tam prawdziwe perełki, takie jak nagroda. Zapraszam na stronę firmy TUTAJ oraz na konkurs. Nagrodę możecie dokładnie obejrzeć TUTAJ na stronie producenta.
Nagrodą jest koszulka z grafiki konkursowej.

Zasady konkursu: - polubić Jamais vu lingerie - polubić zabawkarka.blox.pl - udostępnić post konkursowy publicznie TUTAJ - w komentarzu pod grafiką na FB, wkleić link z produktem jaki najbardziej się Wam podoba na stronie sponsora - dodać blog do obserwowanych, kto posiada konto google Zwycięzca podaje dane do wysyłki sponsorowi Konkurs trwa od 31.01.2014 - 10.02.2014, wyniki zostaną ogłoszone do 12.02.2014 pod tym postem.


KONKURS WYGRYWA

******Z MIŁOŚCI DO******

proszę o przesłanie danych do wysyłki sponsorowi i gratuluję

20 komentarzy:

 1. Fiu fiu... koszulka sexi, ale ... życzę powodzenia zgrabniejszym babeczkom ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział ;) zaobserwowałam bloga jako Justyna T. Zgłoszenie zostawiłam na Fb :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gotowe :) Bloga obserwuje jako Kamila Stokowska :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super
  oserwuje jako AGTATA Jackowska

  OdpowiedzUsuń
 5. biorę udział :)
  Lubię na FB jako: Alena Dubrowskaja

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne są te koszule :) biorę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Paulina Majka7 lutego 2014 15:03

  Biorę udział :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. No, blogerka innej blogerce daje nagrodę, a lajki od ludzi nazbierane...Porażka

  OdpowiedzUsuń
 9. Szanowny Panie lub Pani anonimowy!!!! W regulaminie, sponsor nie zaznaczał, że nie moga brać udziału blogerzy to takie osoby jak wszyscy biorący udział, losowe.pl z którego zawsze korzystam wylosowało taki a nie inny numer, sprawdzane są zasady spełnione a ponieważ te były spełnione przez uczestnika, nie widziałam w tym nic złego ani żeby postępować fałszywie i wybierać inna osobę niż wskazało losowe. Co do laków to nie potzrebuję u siebie konkursowiczów którzy przychodzą i odchodzą z każdym konkursem. To czytelnicy są najważniejsi a konkurs proszę pamiętać, że dla Was to zabawa dla mnie praca.To tyle w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń