sobota, 9 listopada 2013

MAXIM puzzle i gry edukacyjne czyli to czego potrzeba maluchomFirma działająca od 1986 r. produkuje puzzle i gry edukacyjne dla naszych dzieci. Ogromny wybór zabawek, pozwala na dostosowanie produktu do potrzeb naszego dziecka. Znajdziemy w bogatej ofercie mnóstwo gier i puzzli, które rozszerzą horyzonty naszych dzieci. Poznają świat, nauczą się literek, pobawią się i zaczną logicznie myśleć. Ceny produktów są bardzo przystępne, dlatego zapraszam TUTAJ do zapoznania się z ofertą  firmy. Zbliża się okres obdarowywania prezentami, może tam coś upatrzycie. Serdecznie zapraszam.
Dzięki uprzejmości firmy otrzymaliśmy z Jasiem puzzle do testowania, mały jest na etapie poznawania literek i ten produkt fantastycznie się do tego nadaje.

TESTOWANIE

 Puzzle przyjechały do nas w bardzo ładnym opakowaniu, z praktycznym uchwytem do przenoszenia. Twarda tektura powoduje, że nie tak łatwo zniszczyć opakowanie. Same puzzle wykonane są w sposób bardzo estetyczny, bogata kolorystyka przyciąga wzrok a wykonanie jest bardzo pomysłowe, dopracowany każdy szczegół. Lokomotywa z wagonikami, gdzie na każdym z nich jest zobrazowana odpowiednia litera, ułatwia dzieciom ich poznawanie a także uczy kolejności liter w alfabecie. Ponieważ puzzle inaczej nie dopasują się, jeśli nie są układane zgodnie z kolejnością w alfabecie.
Puzzle w całości mają 2m, układania starczy na długi czas. Serdecznie polecam ten zakup, bo warto.
Zapraszam do obejrzenia dokumentacji zdjęciowej oraz do odwiedzenia strony na FB Do czego jeszcze mogą służyć te puzzle? Do nauki czytania, o tak jak najbardziej, zobaczcie na poniższych zdjęciach.Bardzo dziękuję firmie za możliwość przetestowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz