czwartek, 28 listopada 2013

Deco24.pl- nowoczesny design i praktycznośćDeco24.pl w tym sklepie znajdziecie niesamowite zestawienia design'u z praktycznością. Pierwszy raz spotkałam się z nimi na fp na FB. W tej chwili kończy się konkurs, gdzie możecie wygrać przedmioty ze sklepu.

Ja również otrzymałam przesyłkę z produktami do testowania, które są do wygrania w aktualnym konkursie.


               

Powyżej widoczne są zwijacze do kabli oraz półka na telefon. Zwijacze do kabli wykonane z plastiku z podziałem na różne rozmiary. Otrzymałam zwijacz , który może być wykorzystany do zwinięcia kabla od słuchawek, kolejny zwijacz średniej wielkości służy do zwinięcia kabla od ładowarki telefonu. Kolejny zwijacz, największy - za jego pomocą można zwijać kable grube od różnych większych urządzeń. Dzięki zwijaczom można uporządkować luźno leżące kable od wielu urządzeń. Półka na telefon, która jest koloru czerwonego na zdjęciu, jest praktycznym produktem, dzięki niej moje dziecko nie ma już tak łatwego dostępu do ładującego się telefonu. Jednakże nie jest ona niezbędnym produktem i pewnie sama nie wpadłabym na to, że potrzebuję tego gadżetu, ale ułatwia ono życie :)

                 

Zawieszka do kluczy do torebki, widoczna na powyższym zdjęciu ( niestety jesień i panująca ciemność nie sprzyja dobrej jakości zdjęciom) pomoże nam w utrzymaniu kluczy w torebce w jednym miejscu, bez  możliwości przemieszczania się ich.

Płaski długopis do notesu, wspaniały. Na zdjęciu widać jak bardzo płaski jest, montuje się go poprzez zdjęcie zabezpieczenia zakrywającego część pokrytą klejem, ta część to mała żółta po prawej stronie na dolnym zdjęciu. Po przyciśnięciu przez 30 s długopisu do wewnętrznej części okładki. Wystarczy zsunąć długopis w dół i już możemy wkładać go i wyjmować z notesu. Sami zobaczcie jak bardzo jest cienki i zajmuje bardzo mało miejsca, jest również bardzo praktyczny.

Wiele gadżetów znajdujących się w sklepie możecie zakupić jako prezenty, zbliżają się święta i również wiele  świątecznych produktów na stronach sklepu znajdziecie.

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania.


3 komentarze:

  1. Super sprawa ale ta podstawka pod telefon do ładowania jest najlepsza

    OdpowiedzUsuń
  2. Podstawka z daleka od zasięgu małych rączek a długopis...cieszę się że się podoba

    OdpowiedzUsuń