sobota, 5 października 2013

SYS czyli naturalne produkty tak jak lubięFirma SYS pochodząca z Podkarpacia, bazująca na zbiorach z własnego gospodarstwa, w roku 1990 rozpoczęła produkcję produktów naturalnych na potrzeby hurtowni, ale 5 lat później indywidualni konsumenci mogli już dokonać zakupu produktów firmy.

Dzięki firmie miałam okazje spróbować produktów, ponieważ są naturalne postanowiłam podzielić się wiedzą z testów z czytelnikami.

TESTOWANIE 

Przesyłka wyglądała tak :)Na pierwszy ogień w mojej kuchence postanowiłam postawić garnek z ''Zupa z soczewicy "W każdym kartoniku z produktem znajdują się 2 woreczki. W kartonie z zupą znajdowała się soczewica a w drugim przyprawy. Wg przepisu jaki znajduje się na odwrocie opakowania, przygotowałam zupę taka jaką zapewne gotuje Babcia Zosia oraz jej wnuczęta. Na bocznej stronie opakowania widoczne są składniki jakich użyto do przygotowania potrawy. Na kolejnych zdjęciach widać postęp w gotowaniu zupy i efekt finalny.
Zupa miała aksamitny smak i była smaczna, bardzo delikatna, jednak  intensywny zapach przypraw z mieszanką curry nie bardzo mi odpowiadał był zbyt intensywny.

Kolejna potrawa to " Ryż z pomidorami i papryką "
Danie to testowała moja córka, zwolenniczka zdrowego żywienia a także wytrawny smakosz ryżu i kasz wszelakich :)

Postępowała tak samo jak ja wg instrukcji zamieszczonej na odwrocie kartonika.Tak samo jak to było w przypadku poprzedniej potrawy, teraz także nie trzeba było doprawiać dania.Danie kolejne :) z Kaszą gryczana z grzybami. Oboje z mężem jesteśmy smakoszami takich dań, swojskich i zdrowych.Kasze gotowałam tak jak powinno się ją gotować, do niej mąż przygotował gulasz oraz dodatkiem był ogórek kiszony. Kasza jest wysokiej jakości, nie zanieczyszczona, widoczne były w niej kawałki grzybów oraz cebulki.

Serdecznie polecam dania jako zdrowe, naturalne. Stali czytelnicy wiedzą, że jestem alergikiem więc tym bardziej cenię sobie to co naturalne. Dania oraz pozostałe produkty są w pełni godne polecenia.
Kto chce poszerzyć swoja wiedzę i dokonać zakupu produktów tejże firmy zapraszam TUTAJ, natomiast osoby posiadające konto na FB zapraszam na fp firmy TUTAJ, może uda Wam się wygrać produkty w konkursie.

Bardzo dziękuję firmie za możliwośc testowania tych produktów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz