niedziela, 6 października 2013

Biżuteria Artystyczna Meme
Wiecie, drodzy czytelnicy, że lubię rzeczy niepowtarzalne. Ponieważ pojawia się dużo artystów wykonujących hand made, wychwycenie tzw. perełek jest niezwykle trudne. Pokazałam Wam już kilku artystów, którzy ujęli mnie swoją wyjątkowością.

Właśnie na FB zakończył się konkurs sponsorowany przez w/w artystkę, dzięki temu mogliście się zapoznać z produktami, które są przez nią tworzone.

Działająca od 2011 roku, rozszerza swoją ofertę o co raz nowsze produkty. Dobór kolorów oraz materiałów jest bardzo różny i ta różnorodność przyciąga wzrok i chciałoby się mieć wszystko. Cóż, że jestem sroka? Która kobieta nie lubi błyskotek??? Nie każde błyskotki przyciągają :) a te z pracowni Meme zapewne tak.

Osobiście miałam okazję się przekonać o tym jak twórczyni dba o szczegóły i wykończenie swoich dzieł.

Teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć, niech zapadnie cisza a Wam niech zabraknie tchu w piersiach:)

Otrzymałam bowiem do prezentacji taką piękną bransoletę.Zobaczcie jak kolory się przeplatają, jak dobrane są detale wykańczające bransoletę.Jeżeli jesteście zainteresowane mamy zakupem biżuterii zapraszam na stronę sklepu, która właśnie jest w budowie TUTAJ  zakupów można dokonać na allegro. Zapraszam na profil FB gdzie w licznych konkursach możecie wygrać biżuterię oraz oczywiście ją podziwiać.

Osobiście bardzo dziękuję za możliwość zapoznania się z produktami i goszczenie twórcy na naszych stronach.

8 komentarzy: