poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Każdy zastanawia się co my tam mamy i dlaczego potrzebujemy tak różne rozmiary

kliknięcie w zdjęcie przenosi na stronę Agafilc

Każda kobieta potrzebuje torebki a mamy wiedzą najlepiej, jak ważne jest to aby torebka była odpowiednio duża, wygodna, do której zmieści się to co najpotrzebniejsze dla nas i dla dzieci.

Mając na względzie nasze wygody, nawiązałam współpracę ze wspaniałą artystką, która szyje wspaniałe torebki.
Powiecie, torebki jak torebki, jest ich dużo i do wyboru. Zawsze staram sie pokazać Wam drodzy czytelnicy rzeczy wyjątkowe. Więc dziś prezentuję wyjątkowe torebki
Dlaczego wyjątkowe? Szyte z pasją z dodatkiem serca. Każda z nich jest starannie wykończona ale zobaczcie sami.
Najpierw otrzymałam torebkę szytą jak i następne z grubego filcu, kolor Orange.

Torebka jest duża, format A4. Mieści się w niej idealnie wszystko. Brakowało mi w niej kieszonki, czy przegródki na oddzielenie zawartości. Za to wykończenie idealne, widoczna jest tu dbałość o szczegóły. Zapięcie na magnesy, które mocno spinają torbę, nie ma ryzyka wypadnięcia zawartości.
Torebka jest idealna na podróże, wycieczki z dziećmi. Osobiście bardzo lubię takie duże formaty. Koleżanki były zachwycone tą torbą.
Zainteresowane osoby zapraszam na ALLEGRO gdzie można torby zamówić. Torby sa w przystępnej cenie a przesyłka gratis, więc warto skorzystać.

Kolejną torbą która chciałam Wam pokazać to mniejsza siostra poprzedniej. Inna kolorystyka, rozmiar i indywidualizm przypadły mi do gustu.

Kolejna wersja torebki z grubego filcu jest mniejsza, posiada kieszonkę, która schowa telefon, jest na tyle głęboka że nie grozi mu wypadnięcie. Tutaj również zastosowano zapięcie w rodzaju zatrzasku na magnes, jest ono bardzo mocne.
To co mnie zaskoczyło, to naszyte moje inicjały. Jest to wspaniały pomysł na torebkę prezent. Obok widzicie zdjęcie z przymocowaniem paska do torebki w sposób trwały. W zależności  od tego czy chcemy ją nosić na ramieniu czy w dłoni wystarczy tylko odpiąć karabinki i już mamy poręczną torebkę.
Teraz widać jak torebka sprawdza się w użytkowaniu.
Torebkę także znajdziecie z możliwością zakupienia TUTAJ.
Co świadczy o profesionaliźmie wykonawcy do każdej torebki otrzymacie informacje w jaki sposób sprzęt użytkować i czyścić.
Bardzo dziękuję AGAFILC za możliwość testowania torebek. Zapraszam na FB fp Agafilc.

3 komentarze:

  1. Obie torebki mi się podobają, jednak pomarańczowa wydaje mi się, że jest zrobiona z cieńszego filcu i znać marszczenia (ale może zdjęcie oddaje takie wrażenie), za to w kolorze szarym jest świetna, do tego przyszyte inicjały co nadaje jej uroku i oryginalności - każdy już wie, że była szyta na miarę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ilonko, obydwie torebki sa zrobione z tej samej grubości filcu, są praktyczne i bardzo je lubię

    OdpowiedzUsuń
  3. Ilonko, obydwie torebki sa zrobione z tej samej grubości filcu, są praktyczne i bardzo je lubię

    OdpowiedzUsuń