piątek, 19 lipca 2013

Wader i piasek, co mają wspólnego?

kliknięcie w logo przenosi na stronę sklepu


Wszyscy wiemy jak ważne wiosną i latem są ruch i przebywanie na świeżym powietrzu naszych maluchów. Jeśli ruch i zabawa to niewątpliwie plac zabaw a tam piaskownica. Do piaskownicy niezbędne są przybory, które niewątpliwie WADER nam dla dzieci zapewnia i to z podziałem w zależności od płci dziecięcia a także bohaterów ulubionych którzy są na stałe umieszczeni w grafice zabawek plażowych.

Otrzymałam do testowania zestaw - komplet do piasku z naklejką IML. Cóż o zestawie pisze WADER.

Komplet do piasku z IML - 7el. dla dziewczynek - pod tą nazwą kryje się komplet z dodatkami. Jest to zestaw do zabawy w piasku, w skład którego wchodzi kwadratowe wiaderko o pojemności 2l z naklejką IML, łopatka, grabki, sitko, dwie foremki z naklejką IML oraz konewka. Komplety charakteryzują się różową kolorystyką oraz wytrzymałością, różnorodność elementów sprawia, że każdy maluch z pewnością znajdzie wśród nich ten, który zagwarantuje ciekawą zabawę podczas wszystkich letnich wypadów nad wodę lub do piaskownicy.

Zabawka przeznaczona są dla dzieci w wieku 
1+.
Naklejka IML jest trwale złączona z wiadrem i foremką, bez możliwości przypadkowego zerwania lub odklejenia pod wpływem wody lub temperatury.
Technologia IML !  Nie do zdarcia :) "

TESTOWANIE

Skoro wiemy już cóż oznacza tajemniczy skrót IML to zapraszam do obejrzenia zdjęć z testowania.


Komplet jaki otrzymaliśmy składa się z 7 części a najbardziej Jasiowi spodobała się konewka. Całe popołudnie spędził na podlewaniu roślinek i drzewek.
Poszczególne części są solidnie wykonane, barwne, brzegi są zabezpieczone poprzez zaokrąglone krawędzie, plastik mocny i wytrzymały. Grafika ładna i trwale jak wg opisu umieszczona na wiaderku i foremkach.
 
Zapraszam do zakupu TUTAJ i do odwiedzenia fp na FB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz